Sparing : GKS Tychy – Odra Opole 6:1

W okazałych rozmiarach piłkarze GKS Tychy zakończyli dzisiejszy sparing z ligowym przeciwnikiem, Odrą Opole, wygrywając aż 6:1 (2:0). Bramki dla tyszan strzelali Łukasz Grzeszczyk z rzutu karnego, Bartosz Szeliga, Wojciech Szumilas, Mateusz Piątkowski, Dominik Połap i Dawid Kasprzyk.

6:1 – Dawid Kasprzyk (81.)

GKS Tychy: I połowa: 91. Konrad Jałocha – 5. Maciej Mańka, 6. Marcin Kowalczyk, 4. Marcin Biernat, 3. Łukasz Sołowiej, 20. Bartosz Szeliga – 77. Kacper Piątek, 8. Łukasz Grzeszczyk, 7. Jakub Piątek, 17. Sebastian Steblecki – 32. Szymon Lewicki. II połowa: 1. Adrian Odyjewski – 20. Bartosz Szeliga, 4. Marcin Biernat, 3. Łukasz Sołowiej, 79. Paweł Szołtys – 24. Dominik Połap, 47. Kacper Laskoś, 96. Wojciech Szumilas, 13. Łukasz Moneta – 9. Dawid Kasprzyk, 27. Mateusz Piątkowski. Trener Ryszard Tarasiewicz.