Prezentacja zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego 2020 projektów w Bieruniu.

 


W poniedziałek, 26 sierpnia w Urzędzie Miejskim odbędzie sie spotkanie, na którym zaprezentowane zostaną propozycje projektów do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Bierunia.

Na spotkaniu projektodawcy będą mieli okazję opowiedzieć mieszkańcom o swoich propozycjach i zaprezentować w dowolny sposób pomysły. Do dyspozycji będzie oczywiście rzutnik i laptop.

Przypominamy, że głosowanie w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego rozpoczyna się 2 września i potrwa do 15 września. Zakończył się juz etap weryfikacji wniosków, ale trwa jeszcze okres odwołań i ponownego rozpatrywania  poprawionych przez wnioskodawców projektów.

Pełną listę projektów zakwalifikowanych do głosowania przedstawimy Państwu w ciągu najbliższych dni. Wszelkie pytania dotyczące propozycji projektów zadać będzie można ich autorom w poniedziałek, 26 sierpnia.

Na spotkanie zapraszamy autorów projektów do Budżetu Obywatelskiego Miasta Bierunia 2020 oraz wszystkich zainteresowanych tematem mieszkańców.

26 sierpnia, godzina 17.00 – Urząd Miejski w Bieruniu, (ul. Rynek 14) – Duża Sala Szkoleń (sala sesyjna – nr 15)

Więcej informacji na temat Budżetu Obywatelskiego Miasta Bierunia znajduje się na specjalnie dedykowanej stronie internetowej – KLIKNIJ TUTAJ. 


Źródło : https://www.bierun.pl/