Śladami Spider-Mana – wygraj wycieczkę do Nowego Jorku w konkursie Multikina i AXN.

 


Tuż przed kinową premierą filmu „Spider-Man: Daleko od domu” Multikino oraz telewizja AXN zapraszają do udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest niezwykły wyjazd do Nowego Jorku śladami słynnego człowieka-pająka.

„Spider-Man: Daleko od domu” na ekranach pojawi się już 5 lipca i zakończy Trzecią Fazę Kinowego Uniwersum Marvela To koniec pewnej epoki, więc tego filmu po prostu nie można przegapić! Obok Toma Hollanda w głównej roli w widowisku wystąpią także Samuel L. Jackson i Jake Gyllenhaal.

W związku z premierą dla największych miłośników człowieka-pająka Multikino razem z Telewizją AXN przygotowało prawdziwą niespodziankę –  wyjazd dla dwóch osób do Nowego Jorku śladami Spider-Mana. Nagroda obejmuje m.in. naukę pilotowania drona na Blooklynie, bilety do New York Hall of Science, całodzienne wejście do centrum VR i kolację w nowojorskiej restauracji The View. Nagrody drugiego stopnia to 60 zestawów gadżetów Spider-Man.

Konkurs potrwa do 21 lipca. Jego uczestnicy mają za zadanie pokazać na zdjęciu, jak oglądają telewizję AXN i przesłać numeru biletu do Multikina na film „Spider-Man: Daleko od domu” (zakupiony na seans w dniach 5-21 lipca 2019). Zgłoszeń należy dokonywać w wiadomości prywatnej na profilu AXN Polska na Facebooku.

Opis filmu:

Peter Parker powraca. Nasz przyjaciel-superbohater z sąsiedztwa przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. A jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter – z wielkimi oporami – decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.