GKS II Tychy poznał podział na grupy i terminarz sezonu 2019/2020.

 


Na wtorkowym zebraniu klubów IV ligi przedstawiono szczegółowe rozwiązania na najbliższy sezon, do największej niespodzianki można zaliczyć przydzielenie beniaminka AKS Mikołów do grupy 1.

W nadchodzącej kampani zrezygnowano z rozgrywania meczów w środku tygodnia, choć teoretycznie terminy te mogą zostać wykorzystane z przyczyn losowych. Każda kolejka odbywać się będzie zatem w soboty i niedziele, a konkretne terminy ustalone zostaną na wniosek zainteresowanych Klubów. Liga pozostanie także w formie znanej z lat ubiegłych, czyli obowiązuje nadal podział na dwie grupy –  Słuchając więc głosów zainteresowanych działaczy zostawiliśmy dwie grupy, ale to oznacza jednocześnie, że na koniec sezonu czekają nas baraże – tłumaczył Prezes Henryk Kula.

Stawkę drużyn w grupie drugiej uzupełnią w tym sezonie APN Odra Wodzisław Śląski, Beskid Skoczów i LKS Unią Książenice. Zmagania w rundzie jesiennej rozpoczną się 10 sieprnia, a zakończą najpoźniej 17 listopada.

Tyszanie w pierwszej kolejce udadzą się do Bielska na mecz z rezerwami Podbeskidzia, natomiast inauguracyjny pojedynek na własnym stadionie rozegrają tydzień później, podejmując jednego z beniaminków  – LKS Unię Książenice.

1 kolejka 10-11.08.2019 godzina 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – GKS II Tychy
APN Odra Wodzisław Śląski – LKS Czaniec
Drzewiarz Jasienica – LKS Goczałkowice Zdrój
Wilki Wilcza – MRKS Czechowice-Dziedzice
Spójnia Landek – KS Decor Bełk
Beskid Skoczów – Kuźnia Ustroń
Polonia Łaziska Górne – Odra Centrum Wodzisław Śląski
GKS Radziechowy-Wieprz – LKS Unia Książenice

Szczegółowy terminarz dostępny tutaj.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/