Hummel pozostanie sponsorem technicznym tyskiego GKS-u.

 


Na koszulkach są już obecni od ponad trzech lat i nadal będą współpracować z GKS Tychy. Hummel przez kolejny rok będzie dostawcą odzieży i sprzętu dla tyskich piłkarzy, hokeistów, koszykarzy i e-zawodników.

– Cieszymy się, że firma Kraksport jako dystrybutor duńskiej marki hummel będzie mogła współpracować  z klubem GKS Tychy . Mamy nadzieję , że dostarczony sprzęt sportowy firmy hummel pozytywnie wpłynie na wyniki sportowe klubu. Wierzymy , że nasza współpraca będzie się na tyle dobrze układała, że  będziemy ją kontynuować dłużej niż zakładany czas- mówi Zenon Piętak, właściciel Kraksport.

– Naszym priorytetem w wyborze partnera technicznego była przede wszystkim wysoka jakość i dostępność produktów. Hummel w ostatnich trzech latach udowodnił, że jest sprawdzoną marką, dlatego cieszymy się, że wspólnie z firmą Kraksport nadal będzie obsługiwał GKS Tychy. Musimy pamiętać również o tym, że jesteśmy klubem wielosekcyjnym i wszyscy nasi zawodnicy muszą być spójnie ubrani– dodaje Krzysztof Woźniak, wiceprezes Zarządu Tyski Sport S.A.

KRAKSPORT z siedzibą w Krakowie istnieje od 1995 r. Jest ona bezpośrednim dystrybutorem sprzętu i odzieży sportowej renomowanych marek.  W tej chwili firma obsługuje kluby z Ekstraklasy i Fortuna 1 Liga.


Źródło : http://gkstychy.info/