Dominik Połap, Dawid Kasprzyk i Sebastian Steblecki podpisali nowe kontrakty.

 


Młodzieżowa ofensywa w Tychach. GKS podpisał kontrakty z dwójką młodych zawodników. Dwuletnimi umowami związali się Dominik Połap i Dawid Kasprzyk. Ich kontrakty będą obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

Dominik Połap zaproszenie na treningi z pierwszym zespołem otrzymał już przed startem ubiegłego sezonu. Wcześniej 19-letni pomocnik występował w drużynach juniorskich tyskiego klubu. Wychowanek MOSM Tychy w zakończonych rozgrywkach był podstawowym zawodnikiem rezerw. W sumie na boiskach Haiz IV Ligi spędził 2477 minut.

Drugi z zakontraktowanych piłkarzy, to Dawid Kasprzyk. Napastnik ma za sobą występy w juniorskich zespołach GKS Tychy i drugiej drużynie. W ubiegłym sezonie w czwartej lidze trzykrotnie wpisywał się na listę strzelców.

– To nagroda za ciężką pracę, ale mam nadzieję, że podpisanie kontraktu będzie dla nich jeszcze większą motywacją. Obserwujemy młodych piłkarzy i każdy kto się wyróżnia będzie miał szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności. Mamy bardzo uzdolnioną młodzież i jestem przekonany, że w najbliższych latach kilku przedstawicieli młodego pokolenia będzie stanowić o sile naszego klubu – mówi Krzysztof Bizacki, dyrektor sportowy GKS Tychy.


Sebastian Steblecki zostaje w Tychach. Pomocnik podpisał nowy kontrakt. Umowa będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Sebastian Steblecki do GKS Tychy dołączył przed rokiem. W ubiegłym sezonie w trójkolorowych barwach wystąpił w 33 spotkaniach. Zdobył jedną bramkę dwukrotniezanotował asystę. W ostatnich meczach zakończonych rozgrywek był podstawowym zawodnikiem w zespole Ryszarda Tarasiewicza.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/