Sklep „DlaSpania” w Gemini Park Tychy.

 


Gemini Park Tychy kontynuuje rozwój swojej oferty i zapowiada kolejne otwarcia. Nowym najemcą, z którym centrum handlowe właśnie podpisało umowę jest sieć DlaSpania.

To już druga w ciągu ostatnich tygodni zapowiedź otwarcia w segmencie wyposażenia wnętrz w Gemini Park Tych. W połowie maja centrum handlowe poinformowało o nowej umowie z Konsimo. Marka stworzy w galerii swój pierwszy salon na Śląsku.

Teraz przedstawiciele centrum informują o następnej podpisanej umowie, tym razem z marką DlaSpania. Działająca na terenie Polski, Czech i Słowacji sieć sklepów zainwestuje w Gemini Park w lokal mający 195 m kw.  Otwarcie nowego punktu zaplanowano na przełom czerwca i lipca tego roku.

Będzie to już 9 sklep z wyposażeniem wnętrz w tyskiej galerii. Tym samym udział segmentu „home” wzrośnie tutaj do 14 proc. GLA. Oprócz wspomnianych planowanych otwarć Konsimo i DlaSpania, w ofercie centrum można znaleźć dziś także salony m.in. Jysk, Komfort, Komfort Łazienki, Home&You, Homla i Pepco.

– Sklepy z wyposażeniem wnętrz należą dziś do najchętniej wybieranych przez naszych klientów. Dlatego kontynuujemy rozwój oferty w tym segmencie, dopełniając ją kolejnymi, interesującymi markami. Tym samym tworzymy niezwykle kompleksową ofertę, zaspokajającą różne potrzeby klienta np. w trakcie remontu mieszkania lub urządzania domu – mówi Justyna Kozioł, kierownik ds. wynajmu Gemini Park.

Nowy najemca jeszcze bardziej uatrakcyjnia tę ofertę.  – W naszych salonach klienci znajdą wszystko co jest potrzebne, by każdej nocy komfortowo się wysypiać. Łóżka, materace, poduszki, kołdry, artykuły pościelowe,  a nawet zapachy, które tworzą wyjątkową atmosferę w sypialni – wylicza Grzegorz Bartczak, dyrektor ds. sprzedaży sieci DlaSpania.

– Tym, co wyróżnia nas na tle innych firm to świetna obsługa klienta. W DlaSpania każdy znajdzie najbardziej fachowych doradców. Materac wybierzemy dla każdego, niezależnie od sylwetki, budżetu, a nawet preferowanej pozycji snu – dodaje.

Dla Spania to pierwszy w Gemini Park sklep, w którym klienci znajda tak szeroki wybór produktów związanych z dobrym snem. To również 5 najemca, który w tym roku dołącza do oferty Gemini Park i 20 od otwarcia w marcu 2018 roku. Tylko w ciągu ostatnich tygodni oferta galerii wzbogaciła się m.in. o sklep Carry i Top Secret. W planach jest także otwarcie kawiarnio-cukierni Wisienka na torcie, a także wspomnianego już Konsimo.

Galeria zapowiada także rozbudowę, ta ma ruszyć jeszcze w tym roku. W efekcie centrum handlowe powiększone zostanie o ok. 6,5 tys. m kw. Na nowej powierzchni powstać ma wielosalowe, nowoczesne kino, nowe restauracje i kawiarnie, punkty usługowe oraz miejsca zabaw dla dzieci.

– Stale pracujemy nad umocnieniem i uatrakcyjnieniem naszej oferty. Prace prowadzimy dziś praktycznie w każdym z segmentów, zapraszają do współpracy popularne sieci handlowe, ale także unikalne w regionie marki, które na swój lokalny debiut wybierają Gemini Park – mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Holding.

Jak podkreśla Malcharek, tyska galeria jest dziś niezwykle atrakcyjną biznesowo lokalizacją dla potencjalnych najemców. – W rok udało się nam zbudować silną pozycję w regionie, a także mocno osadzić obiekt na lokalnym rynku, w efekcie czego z miesiąca na miesiąc notujemy stabilny wzrost liczby klientów, nie tylko z Tychów i powiatu tyskiego, ale także ościennych miejscowości m.in. Bierunia, Pszczyny, Lędzin, Oświęcimia, a nawet Katowic  – mówi.

– Także obroty jakie osiągają nasi najemcy są zadowalające. Pierwsze porównania, które możemy zrobi już rok do roku, pokazują tendencję zwyżkową. Najemców przyciąga także sam rynek. Tychy to dziś jedno z najbogatszych miast na Śląsku, o niezwykle niskim nasyceniu powierzchnią handlową. Fakt, że Gemini Park to dziś jedyne tak duże centrum handlowe w mieście również także jest nie bez znaczenia – dodaje.

Tak samo jak udana efektywnie realizowana strategia pozycjonowania. Dzięki przemyślanemu tenant-mix’owi oraz spójnym działaniom marketingowym Gemini Park jest dziś modelowym, nowoczesnym rodzinny centrum handlowym, w którym ofertę znajdzie  każdy klient, bez względu na wiek czy zasobność portfela.

Dostrzegają to najemcy:  -Naszą misją jest nie tylko sprzedawać, ale i uczyć wszystkich jak spać. Naszym celem jest być blisko każdego niewyspanego człowieka i pomóc mu zmienić swoje życie. Gemini Park to dobre miejsce, by być blisko ludzi z Tychów i wesprzeć ich naszą specjalistyczną wiedzą. Nowoczesne i prężnie działające Centrum Handlowe Gemini od 1 lipca stanie się również centrum dobrego snu – mówi Grzegorz Bartczak.


Źródło: Gemini Park Tychy, Gemini Holding, Guarana PR