Dzień Zdrowia na Baczyńskiego.

 


Bezpłatne porady dietetyczne, instruktaż udzielania pierwszej pomocy, badania słuchu, stóp, wzroku czy nauka samobadania piersi – to tylko niektóre z atrakcji, które będą czekały na mieszkańców naszego miast z okazji Dnia Zdrowia.

16 czerwca od godziny 14:00 do 18:00 na placu Baczyńskiego odbędzie się impreza promująca zdrowie wśród tyszan. Oprócz wspomnianych atrakcji, mieszkańcy mogą liczyć na bezpłatne porady antynikotynowe oraz w zakresie pomocy osobom z niepełnosprawnościami, testy na obecność przeciwciał anty-HCV, przesiewowe, pomiary ciśnienia krwi, ćwiczenia usprawniające motorykę małą dla dzieci czy ćwiczenia profilaktyczne z użyciem narkogogli i alkogogli.

Podczas Dnia Zdrowia odbędą się również prezentacje nowoczesnej karetki pogotowia, szkoły rodzenia, oferty ortodontycznej oraz aparatów ortodontycznych, higieny rąk w podróży, pokazy sprzętu rehabilitacyjnego, wystawa dzieł artystów i rzeźbiarzy, a także konkursy dla dzieci i dorosłych oraz  zajęcia plastyczne z dziećmi.Źródło : https://umtychy.pl/