Policja poszukuje świadków dwóch zdarzeń.

 


Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych, do których doszło na tyskich drogach. Zwracamy się z prośbą do osób, które były świadkami niniejszych zdarzeń o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

1. W dniu 03 czerwca 2019r. około godziny 11:45 w Tychach, kierujący nieustalonym samochodem ciężarowym o nieznanym numerze rejestracyjnym, oznaczony tablicą „nauka jazdy”, jadąc ul. Oświęcimską w kierunku Bierunia, bezpośrednio za skrzyżowaniem z ulicą Katowicką, wykonując manewr zmiany pasa ruchu z lewego na prawy, najechał na tył pojazdu Volkswagen Polo o nr rej. KCH2.., powodując jego uszkodzenie, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 38, tel. 3256-267.

2. W dniu 06.06.2019r. około godz. 12.00 w Tychach na ul. Oświęcimskiej 121, w miejscu przebudowy jezdni, doszło do kolizji drogowej dwóch pojazdów tj. pojazdu ciężarowego Mercedes Benz Antos o nr rej. WB 31… wraz z naczepą z Wielton oraz nieustalonego autobusu koloru białego, wskutek której doszło do uszkodzenia lewego zewnętrznego lusterka pojazdu ciężarowego Mercedes i spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kierujący nieustalonym autobusem o nieustalonych nr rejestracyjnych odjechał w kierunku Bierunia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia, a w szczególności dotyczące przedmiotowego autobusu proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 37, tel. 325 6296.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/