Zaproszenie na nietypowe spotkanie dzielnicowego z mieszkańcami.

 


Dzielnicowy tyskiej komendy mł. asp. Mariusz Rapacz zaprasza mieszkańców na wspólny trening kalisteniki, który odbędzie się w Tychach w Parku Jaworek w dniu 16 czerwca 2019 r. o godz 06.30. Policjant będzie miał okazję do rozpowszechniania założeń kampanii „Dzielnicowy bliżej nas”, co z kolei przekłada się na poprawę bezpieczeństwa.

W ramach ogólnokrajowej kampanii pod nazwą ,,Dzielnicowy Bliżej Nas” pragnie zaprosić na wspólny trening kalisteniki, który odbędzie się w Tychach w Parku Jaworek w dniu 16 czerwca 2019 r. o godz 06.30.

Nie liczy się staż, wygląd, możliwości… liczy się to czy podejmiesz rękawice. Trening poprowadzą trenerzy, prawdziwi koneserzy w tym temacie, współzałożyciele grup aktywnych fizycznie oraz promujących zamiłowanie do sportu w mediach społecznościowych.

Serdecznie zapraszam – sam również będę uczestnikiem- mł. asp. Mariusz Rapacz -dzielnicowy osiedla H1-4,Ł”

Ćwiczenia tego typu wspierają koordynację ruchową oraz uczą panowania nad ciałem. Takie spotkania zacieśniają współpracę pomiędzy mieszkańcami a policją, co przekłada się z kolei na poprawę bezpieczeństwa. Podczas integracji z miłośnikami sportu, policjant będzie miał możliwość rozpowszechniania założeń kampanii „Dzielnicowy bliżej nas”, a także promowania zdrowego trybu życia.