Kolorowy zawrót głowy z firmą DPD w Szpitalu Miejskim w Tychach.

 


Pracownicy DPD Polska przyjechali do tyskiego Szpitala Miejskiego z paczkami… Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że paczki zawierały pościel, krzesełka i przewijaki dla Oddziału dziecięcego.

Piękna, kolorowa pościel została samodzielnie uszyta przez pracowników gliwickiego oddziału DPD.

– „Osiem ochotniczek z firmy DPD zasiadło, przed maszynami do szycia i uszyło 20 kompletów pościeli (część z nas nigdy nie szyła na maszynie). W realizacji projektu pomogła nam Strefa Kroju i Szycia z Zabrza, która udostępniła nam maszyny oraz przeprowadziła skrócony kurs szycia” – mówi Daria Losert pomysłodawczyni projektu.

Kolorowa pościel trafi na łóżeczka naszych najmłodszych pacjentów. To kolejny krok w kierunku zmiany wizerunku sal chorych.

Dodatkowo mali pacjenci, pod czujnym okiem rodziców i lekarzy, otrzymali od pracowników DPD słodkie upominki.

Serdecznie dziękujemy Zarządowi firmy DPD, który wspiera tak wspaniałe inicjatywy oraz pracownikom, którzy włożyli tyle trudu i pracy w samodzielne uszycie pościeli.

DPD Polska [dpd.com.pl] jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie. Jest wiodącą firmą na polskim rynku. Z DPD kooperuje ponad 6 tys. kurierów. Grupa kapitałowa DPD Polska obejmuje firmę kurierską DPD wraz z firmą spedycyjną ACP Global Forwarding. DPD Polska dysponuje siecią ponad 2200 punktów nadań i odbiorów Pickup, której oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych i mniejszych przedsiębiorstw. Dzięki innowacyjnym technologiom, znajomości lokalnej specyfiki i doskonałej obsłudze, DPD dostarcza usługi najwyższej jakości nadawcom i odbiorcom paczek. W 2016 r. DPD Polska wprowadziła jako pierwsza na rynku możliwość dokonania płatności za pobranie kartą u kuriera. W 2018 r. firma rozwinęła sieć oddziałów miejskich i wprowadziła nowe usługi dla biznesu – DPD Today i Dostawy Nocne.


Źródło : https://www.szpitalmiejskitychy.pl/