Nie ustąpił pierwszeństwa, spowodował kolizję i uciekł.

 


Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kolizji, którą spowodował kierujący nie ustępując pierwszeństwa przejazdu. Sprawca zdarzenia uciekł, a policjanci zwracają się z prośbą do osób, które były świadkami kolizji o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

Do zdarzenia doszło w dniu 20 maja 2019r. około godziny 07:35 w Tychach. Kierujący pojazdem Toyota Corolla koloru granatowego o nieznanych numerach rejestracyjnych, podczas włączania się do ruchu z ul. Zawilców, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ul. Katowicką w kierunku ul. Bielskiej kierującemu pojazdem marki Toyota Yaris o nr rej. ST26…, W wyniku czego sprawca doprowadził do zderzenia pojazdów, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia, w kierunku Katowic.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 38, tel. 3256-267.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/