Broń i hurtowe ilości narkotyków w jednym z tyskich mieszkań.

 


Hurtowe ilości środków odurzających przejęto w Tychach. W jednym z mieszkań przechowywano blisko 3 kilogramy marihuany, 5 kilogramów amfetaminy oraz broń.

Policjanci z Zabrza zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie hurtowej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu zabezpieczono prawie 2,5 kg marihuany, 5 kg amfetaminy i substancję służącą do przygotowania narkotyków na rynek. Z zabezpieczonych narkotyków można wyprodukować, jak podają mundurowi, ponad 225 tys. działek dilerskich narkotyków. Kryminalni zabezpieczyli również pistolet maszynowy i amunicję.

Hurtowe ilości narkotyków w Tychach.

Zabrzańscy mundurowi zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 32-latek został zatrzymany w swoim mieszkaniu w Tychach. Mężczyzna był bardzo zaskoczony poranną wizytą policjantów. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci ujawnili prawie 2,5 kg marihuany, ponad 4,7 kg „mokrej” amfetaminy i 15 kg substancji służącej do przygotowania narkotyku na rynek. Z zabezpieczonych środków można wyprodukować ponad 225 tys. działek dilerskich narkotyków. W trakcie policyjnych czynności okazało się, że mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi za posiadanie i handel narkotykami. W jego sypialni, przy łóżku, kryminalni zabezpieczyli pistolet maszynowy i amunicję, a także gotówkę, biżuterię i telefon.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Na czas trwającego postępowania zabrzański sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu grozi kara do 10 lat więzienia.


Źródło : https://www.radiopiekary.pl/