Bawmy się wspólnie na INDU-balu w Tyskich Browarach Książęcych.

 


Już 8 czerwca, w ramach 10. jubileuszowej edycji Industriady, w Tyskich Browarach Książęcych odbędzie się INDU-bal nawiązujący do tradycji balów przemysłowców. W programie liczne atrakcje, m.in.: warsztaty z piwnymi ekspertami, degustacje, impreza w stylu lat 20-tych i 30-tych, a do tego wspólny toast za browar. Imprezie towarzyszy IV Śląski Spot Mustangów. Zabawa potrwa od 12 w południe do północy.

Zapraszamy na wyjątkową, bo już dziesiątą edycję Industriady w Tyskich Browarach Książęcych. W tym roku będziemy bawić się na wspaniałym INDU-balu! To wydarzenie nawiązujące do balów jakie niegdyś organizowali wielcy przemysłowcy spośród możnych rodów Śląska. INDU-bal to: spotkanie z czterowiekową historią browaru, warsztaty z piwnymi ekspertami, degustacje, konkursy piwne, impreza w stylu lat 20-tych i 30-tych, a do tego nocne rojbrowanie. Jak na bal przystało, goście wzniosą toast za browar i będą bawić się przy najlepszych utworach z międzywojnia w wykonaniu Big Bandu.

Tyskie Browary Książęce, perła architektury industrialnej Śląska, zapraszają w swoje progi 8 czerwca, w godzinach 12-24. Przewidziana jest prawdziwa mnogość atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. W programie między innymi:

– Piwowarzy i arystokraci (12:00-20:00)
Zobacz jak wspólne losy piwowarów i arystokratów tworzyły (niejedną) historię z Tyskich Browarów Książęcych!
Promocja! bilety: normalny 25 18 zł, ulgowy 20 13 zł
Zwiedzanie browaru dla osób 16+ . Wymagana wcześniejsza rezerwacja.

– Laboratorium dawniej i dziś (14:00-20:00)
Zobacz dawny oraz nowoczesny sprzęt laboratoryjny i sprawdź czy piwo jest gotowe do sprzedaży. Wstęp wolny

– Książęca Szkoła Degustacji (14:00-20:00)
Warsztaty z piwnym ekspertem to łyk koneserskiej wiedzy dopełniony sztuką degustacji. Cena 20 zł/os. Warsztaty dla osób 18+ Wymagana wcześniejsza rezerwacja.

– Huczny toast za Browar i 10-lecie Industriady (17:00-17:30)
Toast zainauguruje 20-osobowa orkiestra Back to Big Band. Dziesiątki rąk wzniosą kufle z piwem Tyskim, a goście dołączą do wspólnych życzeń!

– KONKURS: wygraj kufel jubileuszowy! Szczegóły konkursu na www.zwiedzbrowar.pl

– Jubel w Browarze  (17:30-20:00)
Obchody 300-lecia Browaru były największą imprezą, jaką widziały Tychy! Po hucznym toaście orkiestra Back to Big Band zagra najlepsze utwory sprzed lat. Następnie zespół w składzie tanecznym przeniesie gości w czasie na potańcówkę w klimatach lat 20-tych i 30-tych. Wstęp wolny

– Nocne rojbrowanie w Browarze (20:30-24:00)
Zwiedź browar nocą i dowiedz się, która z legendarnych postaci urządzała najlepsze imprezy. Promocja! bilety:  normalny 25 18 zł, ulgowy 20 13 zł Zwiedzanie browaru dla osób 16+ . Wymagana wcześniejsza rezerwacja.

– IMPREZA TOWARZYSZĄCA: IV Śląski Spot Mustangów Tyskie Browary Książęce (10:00-16:00)
Samochody wszystkich sześciu generacji na niecodziennym Zlocie Mustangów! Parking Tyskich Browarów Książęcych na ul. Mikołowskiej 5, Wstęp wolny


Źródło : https://www.kp.pl/