Zmiany w GKS Tychy. Prezes zrezygnował.

 


W GKS-ie Tychy szykuje się rewolucja. Rezygnację z roli prezesa złożył Grzegorz Bednarski, a jego następca ma być znany w ciągu kilku tygodni. Z klubu odejdzie też kilku zawodników.

W Tychach obecnie najważniejsze w piłkarskiej tematyce są mecze mistrzostw świata U-20. Jednak działacze GKS-u Tychynie tracą czasu i już myślą o przyszłym sezonie, w którym tyszanie mają walczyć o awans do Lotto Ekstraklasy. Po raz drugi z rzędu GKS rozgrywki zakończył w górnej połowie I ligi, co sprawia, że w kontekście przedłużenia kontraktu wysoko stoją akcje trenera Ryszarda Tarasiewicza.

Zmiany zaszły za to w zarządzie spółki zarządzającej klubem. Z funkcji prezesa Tyskiego Sportu S.A. zrezygnował Grzegorz Bednarski, który rolę tę pełnił przez cztery lata. – W trakcie czterech lat spotkałem na swojej drodze prawdziwych pasjonatów, oddanych i pozytywnie zakręconych na punkcie klubu. Praca w Tychach była bez wątpienia dużym wyzwaniem, ale był to zarazem wielki zaszczyt i przyjemność. Życzę klubowi samych sukcesów, każdy doskonale wie o czym wszyscy marzą w Tychach. Trzymam kciuki, żeby już w przyszłym sezonie się udało – powiedział w rozmowie z klubowym serwisem.


Źródło : https://sportowefakty.wp.pl/