Majówka w Browarze Obywatelskim.

 


Serdecznie zapraszamy na spędzenie majówki w Browarze Obywatelskim w Tychach. Przygotowaliśmy dla Państwa szereg plenerowych atrakcji i piknikowych specjałów.

Amatorom wypraw rowerowych polecamy malowniczą trasę kolarską: Czerwony Szlak nr 1. Trasa rozpoczyna się w Parku Powstań Śląskich w Katowicach i biegnie na dystansie 52 km, aż do Parku Zamkowego w Pszczynie. Nawet jeśli nie zdecydujecie się na pokonanie całego szlaku, przyda wam się chwila odpoczynku. Skręćcie na Browar! W ogródku Restauracji Browarowa 21 zregenerujecie siły na dalszą drogę.

Od 1 do 5 maja na dziedzińcu Browaru Obywatelskiego przy Restauracji Browarowa 21, trwać będzie Browarowy Piknik. Zapraszamy na degustację świeżych, soczystych potraw z grilla i wędzaka, które idealnie komponować się będą z naszym wyjątkowym piwem Tichauer. Poza atrakcjami kulinarnymi, zapewniamy także plenerową strefę relaksu z muzyką chill out oraz majowe wieczory kinowe.

1 i 3 maja w godzinach wieczornych (około 20:30) zainaugurujemy sezon KINA LETNIEGO. Nasz repertuar-niespodzianka zachwyci z pewnością wszystkich miłośników kultowych polskich komedii.

W długi weekend majowy, Restauracja Browarowa 21 otwarta będzie: od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-22:00, w sobotę 12:00-22:00, a w niedzielę 12:00-21:00.

MENU MAJÓWKOWE:
Specjały grillowe:
– Bratwursty podlewane Tichauerem
– Karczek w piwnej marynacie
– Open burger na bułce naszej produkcji, nasz autorski sos
– Pstrąg z grilla
– Wege szaszłyk
– Antrykot wołowy marynowany w whiskey

Dodatki:
Frytki belgijskie
Sałatka z pomidora malinowego
Wiedeńska sałatka kartoflana

Pizze (zgodnie z kartą)

Grillujemy 1-3 w godzinach od 14:00 do 19:00


Źródło : http://umtychy.pl/