„Harmonia” – warsztaty dla kobiet w ramach cyklu „Obudź swoją kobiecość”.

 


Obudzić kobietę do życia – to nadrzędny cel warsztatów, na które zaprasza Miejskie Centrum Kultury w Tychach w ramach cyklu 6 warsztatów rozwojowych „Obudź swoją kobiecość” realizowanych w ramach 5. Tyskiego Banku Kultury. Warsztaty „Harmonia” stanowią drugie zajęcia z cyklu warsztatów o charakterze artystyczno-psychologicznym, będących kompleksowym narzędziem do pracy nad własnym rozwojem twórczym i osobowościowym, które trwają od marca do czerwca i są skierowane wyłącznie do kobiet.

Zajęcia „Harmonia” będą pracą nad poszukiwaniem wewnętrznej harmonii i balansu w codziennym życiu i mają charakter muzykoterapeutyczy w ujęciu projektu Harmonia Sfer 432 Hz, łączą elementy ruchu, tańca, wspólnego muzykowania oraz koncertu relaksacyjnego. Dźwięk służy dostrojeniu/uzdrowieniu komórek w ciele, na wielu poziomach. Kiedy fale dźwiękowe przenikają ciało w jego komórkach dochodzi do wibracji, która potrafi przywrócić zdrowie lub/i wzmocnić, uodpornić cały system odpornościowy.

Pobudzenie właściwego balansu energetycznego ciała fizycznego i subtelnego za pomocą np. kamertonów, przenosi nas z zamknięcia i stagnacji do otwarcia się na świat w pełni swych nieograniczonych możliwości.

Tak jak każdy instrument wymaga dostrojenia, tak i my jako ludzie podatni jesteśmy na różne częstotliwości, które są dookoła nas… dlatego przywracając pamięć naszym komórkom wchodzimy w świat kreatywnej oryginalności i lekkości, umiejętnie radzimy sobie ze stresem, wzmacniamy poczucie wartości, bezpieczeństwa a przede wszystkim zaufania do siebie.

Zajęcia poprowadzi Natalia Białowąs, a odbędą się 27 kwietnia o godz. 10.00 w Miejskim Centrum Kultury w Tychach (ul. Bohaterów Warszawy 26).

Wstęp wolny – obowiązują zapisy:

tel. 32 327 02 90, e-mail: magdalena.pytlarz@mck.tychy.pl

Liczba miejsc ograniczona (20 miejsc dla uczestniczek).

Projekt realizowany jest w ramach 5. edycji Tyskiego Banku Kultury.


Źródło : http://kultura.tychy.pl/