Policja poszukuje świadków następujących zdarzeń.

 


Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych, do których doszło na tyskich drogach. Zwracamy się z prośbą do osób, które były świadkami niniejszych zdarzeń o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

1. W okresie pomiędzy dniem 4 kwietnia 2019 roku godz. 12:00, a dniem 8 kwietnia 2019 roku godz. 7:30 w Tychach przy ul. Orzeszkowej 1, nieznany kierujący, nieustalonym pojazdem, wykonując nieustalony manewr najechał na prawidłowo zaparkowany pojazd marki Hyundai I20 o nr rejestracyjnym ST8…, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 33, tel. 3256-367 lub 3256-296.

2. W dniu 27.03.2019r. w godz. 16.00-16.20 w Tychach na ul. Edukacji 102 na parkingu niestrzeżonym (w pobliżu Poradni Kardiologicznej) nieustalony kierujący nieustalonym pojazdem, wskutek nieustalonego manewru, najechał na zaparkowany samochód marki Fiat Punto o nr rej. SMI 1…,po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 37, tel. 325 6296.

Kampania „Nie reagujesz – akceptujesz!” trwa!

Przypominamy, że niezmiennie, od 2011 roku, trwa kampania społeczna „Nie reagujesz – akceptujesz!”. Dzięki Państwa zgłoszeniom tyscy policjanci zatrzymali wielu sprawców min. zdarzeń drogowych, kradzieży, włamań, rozbojów, a także kierujących, którzy będąc pod wpływem alkoholu prowadzili samochód. W dalszym ciągu liczmy na Państwa pomoc i dziękujemy za każdą informację, która może przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa w naszym mieście.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/