Wiesz coś na temat zdarzenia lub rozpoznajesz osoby ze zdjęć ? Powiadom policję.

 


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży w jednym ze sklepów na ul. Przemysłowej. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w dniu 26 lutego 2019r. w jednym ze sklepów na ul. Przemysłowej w Tychach. Nieznany sprawca dokonał kradzieży wiertarko – wkrętarki. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości mężczyzn prezentowanych na zdjęciach.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

      


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia narządów ciała. Do zdarzenia doszło w nocy z 12 na 13 października 2018r. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie w sprawie naruszenia czynności narządów ciała, do którego doszło z 12 na 13 października 2018r. Na osiedlu „E”. W toku prowadzonego postępowania uzyskano wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje w tej sprawie.

Rysopis: mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu około 175 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ubrany na ciemno, na lewym przedramieniu tatuaż.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-331 32 32-56-200 lub telefonem alarmowym 112.

        Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/