Pomóżmy Jackowi w powrocie do zdrowia.

 


Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w gromadzeniu środków na leczenie tyszanina Jacka Srogi, u którego zdiagnozowano w dniu 11.04.2018 r. OSTRĄ BIAŁACZKĘ SZPIKOWĄ NOS. Nadzieja przyszła w dniu 19.09.2018 r. kiedy to przeszedł przeszczep szpiku kostnego.

W obecnej sytuacji Jacka u którego każdy dzień jest walką o życie, samodzielne finansowanie leczenia jest dla niego i jego rodziny bardzo ciężkie. Nie wszystkie leki, środki medyczne są refundowane przez NFZ. Jacek w związku z chorobą stracił możliwość wykonywania pracy zarobkowej , jedyną osobą która pracuje jest Jego żona Sylwia. Jacek ma na utrzymaniu dwie córki Agatę i Darie. Dlatego zwracamy się do Państwa o wsparcie finansowe naszego kolegi. Każda nawet najmniejsza wpłata umożliwi Jackowi walkę z tą straszną chorobą.

Jeśli znajdzie się ktoś skłonny pomóc, będziemy w imieniu swoim jak i Jacka bardzo wdzięczni. Jacek marzy tylko o tym, żeby pozytywne wyniki się utrzymały i żeby mógł wrócić do swojej pracy w branży remontowo-budowlanej, która jest jego pasją i pozwoli mu ulżyć pod względem finansowym jego rodzinie i myśleć optymistycznie o przyszłości córek.

Link do strony gdzie można wpłacić pieniądze : https://zrzutka.pl/6n8dgv


Źródło : https://zrzutka.pl/