NC+ wśród najemców Gemini Park.

 


Gemini Park Tychy poszerza i umacnia swoją ofertę elektroniki i usług. W gronie nowych najemców największej galerii handlowej w mieście znalazła się właśnie marka NC+. Będzie to pierwszy salon oferujący platformę telewizyjną w tyskiej galerii oraz największy salon NC+ w mieście.

Galerie coraz chętniej poszerzają swój tenant-mix o nowe marki elektroniczne oraz usługowe.  W tym kierunku zmierza również Gemini Park Tychy, gdzie do grona najemców dołączył właśnie NC+, najbogatsza pod względem oferty programowej platforma płatnej telewizji premium w Polsce.

Nowy sklep NC+ zajmie powierzchnię 37 m kw.  Będzie to pierwszy tak duży salon marki w mieście, z dostępnym na miejscu m.in. punktem serwisowym czy centrum NC+ obsługi abonentów.  Jednocześnie jest to już 17 otwarcie w galerii od momentu jej powstania pod koniec marca 2018 roku.

Dzięki nowemu najemcy wzbogaci się przede wszystkim segment multimediów Gemini Park – przekonują przedstawiciele centrum handlowego.

NC+ to pierwszy salon w galerii oferujący platformę telewizyjną i jednocześnie 4 lokal z mający w swoim asortymencie szeroko pojętą elektronikę. Oprócz NC+ w centrum handlowym swoje sklepy mają także: Rebel Elektro, Euro RTV AGD oraz Cortland Apple Premium Reseller, sprzedający sprzęty marki Apple (iPhone, iPad, Apple Watch, komputery Mac).

Rozwijamy ofertę multimediów, tak aby była ona możliwie najbardziej zróżnicowana i odpowiadała różnym potrzebom mieszkańców Tychów i okolicznych miejscowości. Tym samym poprzez komercjalizację wzmacniamy budowaną przez nas pozycje galerii rodzinnej, w której klienci mogą znaleźć niezwykle kompaktową ofertę, ciekawą dla osób w różnym wieku –  mówi Tomasz Misztalewski, dyrektor Gemini Park Tychy.

Jak podkreślają zarządzający obiektem, oferta elektroniki to dziś jeden z istotniejszych elementów tenant-mix. – W wielu przypadkach to obecność konkretnego sklepu ze sprzętem przyciąga do galerii. Pracujemy więc nad tym, aby także ten segment był niezwykle unikalny, ale przede wszystkim zróżnicowany i atrakcyjny dla klienta z całego regionu  – dodaje.

Otwarcie salonu NC+ wzbogaci jednak nie tylko ofertę multimediów, zyska także szeroki segment usług, którym może pochwalić się Gemini Park Tychy. Już dziś wśród blisko 130 sklepów galerii ponad 20 to punktów usługowych, m.in. salony operatorów telefonii komórkowej Play, Orange, Plus, T-Mobile czy Smart Connect.

Punkty usługowe i nowoczesna elektronika to dziś coraz bardziej znaczący element oferty, który przyciąga fanów rozrywki i nowych technologii. – Regularnie odwiedzają nas m.in. rodziny, które szukają rozbudowanej i nowoczesnej oferty telewizyjnej na najwyższym, światowym poziomie. Dzięki nowym markom w ofercie elektroniki i multimediów nasi klienci nie zostaną w tyle z trendami i nowinkami, jak nowa technologia 4k czy tzw. personal video recording – mówi dyrektor.

W komfortowym salonie NC+ klienci będą mogli zapoznać się z najnowszą i najbogatszą ofertą telewizyjną na rynku, w ramach której znajduje się ponad 170 wyselekcjonowanych kanałów, w tym ponad 100 w standardzie HD.

Na platformie NC+ można oglądać prestiżowe wydarzenia sportowe, hity filmowe, a także seriale oraz autorskie serie dokumentalne. Abonenci mają szeroki wybór wśród kanałów tematycznych m.in. nSport+, Ale kino+, Kuchnia+, Domo+, Planete+, MiniMini+ i teleTOON+, a także dostęp do szerokiej bazy programów i filmów na życzenie w ramach usług NC+ GO TV, NC+ GO oraz kolekcji VOD NC+, z której można korzystać na wybranym urządzeniu mobilnym z dostępem do Internetu w dowolnym miejscu i czasie.

Klienci salonu NC+ w Gemini Park Tychy będą mogli się również zapoznać z usługami i nowinkami hi-tech jak np. dekodery w technologii 4K, wybrać pakiet programów TV lub Internetu (internet mobilny, internet światłowodowy), a także zorganizować formalne sprawy związane np. z podpisaniem umowy abonenckiej, instalacją czy serwisem dekodera.


Źródło: Gemini Park Tychy, Gemini Holding