Michał Woźnica wraca do GKS Tychy.

 


Wychowanek „Trójkolorowych” będzie pracował teraz jednak w zupełnie nowej roli. Trzykrotny Mistrz Polski pomaga w pracy kierownikowi drużyny.

 Po półrocznej przerwie rozpoczynam współpracę z Tychami. Bardzo fajnie jest tu ponownie wrócić. Dostałem propozycję, żeby być przy szatni, pomagać chłopakom i przede wszystkim kierownikom. W formie żartu koledzy na pewno zawołają „Kiero”, ale wiadomo, że znam tych zawodników osobiście i wiem jak to wszystko wygląda– mówi Michał Woźnica.

Po oficjalnym zakończeniu kariery w GKS Tychy, Michał Woźnica występował w Naprzodzie Janów. W jego barwach rozegrał dotychczas 13 spotkań. Zdobył w nich 12 bramek i zanotował 15 asyst. Teraz jednak priorytetem będzie praca przy de Gaulle’a

– Jak zakończyłem karierę w Tychach powiedziałem sobie, że nie będę grał już w profesjonalnym klubie. Rozpocząłem współpracę z Janowem od początku września. Zawodnicy mają tam wieczorem treningi i pozwoliło mi to pogodzić obowiązki z moją dotychczasową pracą. Robię to przede wszystkim dla siebie, dla podtrzymania formy i frajdy- dodaje Michał Woźnica.

Michał Woźnica trójkolorowe barwy reprezentował od 2001 roku. Na swoim koncie ma m.in. trzy mistrzostwa Polski, siedem Pucharów Polski, Superpuchar Polski i brązowy medal w Pucharze Kontynentalnym.

Zapraszamy do posłuchania całej rozmowy z wychowankiem GKS Tychy:Źródło : http://gkstychy.info/hokej/