Luty 2019 w Klubie Underground.

 


Najlepszy sposób na rozgrzanie się podczas zimnego, lutowego wieczoru? Oczywiście dobra muzyka w ciepłym i przytulnym klubie! Zapraszamy więc do tyskiego klubu Underground, w którym szykuje się kilka ciekawych imprez.

9 luty 2019 – Kazik & Kwartet ProForma

Można powiedzieć, że luty w Tychach rozpocznie się kultowo. Dlaczego? Otóż dlatego, że 9 lutego na Śląsk zawita legendarny już frontman Kultu, Kazik Staszewski. Wokalista wystąpi w Tychach razem ze swoim pobocznym zespołem, Kwartetem ProForma. Podczas koncertu grupa zaprezentuje publiczności zarówno swoje autorskie piosenki, jak i własne interpretacje hitów solowej działalności Kazika. Cena jednego biletu w przedsprzedaży wynosi 60 złotych. Wejściówki kupić też można w klubie w dniu koncertu, jednak cena podskoczy wtedy do 65 złotych.

14 luty 2019 – Stand- Up Pawła Chałupki

W walentynki do Undergroundu zaprosić możemy wszelkich sympatyków stand-upu. Tego dnia, na scenie zaprezentuje się komik Paweł Chałupka, znany między innymi z występów w programie Kuby Wojewódzkiego, oraz w programie Tylko dla Dorosłych.  Przed Chałupką natomiast swój program przedstawi łodzki stand-uper, Juliusz Sipika. Wejściówki zakupić możecie w cenie 30 złotych za pośrednictwem takich portali jak Biletyna.pl oraz KupBilecik.pl

22 luty 2019 – Nocny Kochanek

Luty w tyskim Undergroundzie zamknie występ jednej z najbardziej rozchwytywanych kapel obecnej sceny polskiego metalu. 22 lutego na deskach Undergroundu zaprezentuje się Nocny Kochanek! Grupa zawita do Tychów w ramach tegorocznej Trasy w Ciemność, podczas której promuje swoje najnowsze wydawnictwo. Nie jest to jednak jedyna atrakcja na jaką liczyć możemy tego wieczoru. Przed Kochankiem wystąpi bowiem cieszyńska kapela, 8 lat w Tybecie. Niestety, show od jakiegoś czasu jest już wyprzedane. Jeśli nie zdążyliście zakupić wejściówki, a chcielibyście wybrać się na koncert, to polecamy śledzić oficjalne wydarzenie na Facebooku. Czasami zjawiają się tam oferty sprzedaży pojedynczych biletów.

Zarówno na koncert Kazika, jak i na występ Pawła Chałupki liczba wejściówek topnieje z dnia na dzień, więc zalecamy spieszyć się z zakupem!


Źródło : https://kulturalnemedia.pl/