Kontrakt Piotra Ćwielonga z GKS Tychy rozwiązany.

 


Piotr Ćwielong nie będzie dłużej reprezentował barw GKS Tychy. Obowiązujący do końca czerwca kontrakt z 32-letnim pomocnikiem, który w ostatnich miesiącach zmagał się dużymi problemami zdrowotnymi, został rozwiązany za porozumieniem stron.

Doświadczony piłkarz trafił do tyskiej drużyny przed startem sezonu 2017/18 z niemieckiego 1.FC Magdeburg. W rundzie jesiennej tych rozgrywek był podstawowym i wyróżniającym się zawodnikiem Trójkolorowych, bo w 20 meczach Fortuna 1 Ligi strzelił cztery gole i zaliczył cztery asysty.

Później jednak popularnego „Pepsona” zaczęły trapić problemy zdrowotne (tylko 14 minut wiosną), a w lipcu ubiegłego roku przeszedł nawet operację naderwanego ścięgna Achillesa.

Gdy wydawało się, że wszystko jest na najlepszej drodze do powrotu do pełnej sprawności – potwierdzały to występy w rezerwach, obecność w kadrze meczowej pierwszego zespołu w końcówce jesieni, przepracowane indywidualne treningi w przerwie zimowej – niestety podczas tegorocznych testów wydolnościowych uraz się odnowił. W związku z tym obie strony zgodnie uznały o zakończeniu współpracy.

Piotrowi dziękujemy za grę w Tychach i przede wszystkim życzymy zdrowia!


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/