Śmiertelny wypadek na drodze do Kobióra.

 


Tyscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, w którym po zderzeniu samochodów osobowych, śmierć poniosły dwie osoby. Poszkodowanymi w zdarzeniu zostali kierujący pojazdami 71-latek, który zginął na miejscu oraz jego rówieśniczka, która zmarła w szpitalu. Wszelkie okoliczności wypadku będą badać policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj na al.Bielskiej w Tychach. Na miejscu obecna była straż pożarna oraz pogotowie, które udzielało pomocy poszkodowanym. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że 71-letni tyszanin kierujący Suzuki z nieznanych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącą z naprzeciwka Hondą.

Poszkodowanym w wyniku tego zdarzenia został kierujący Suzuki, który zginął na miejscu oraz 71-letnia mieszkanka Kobióra, dla której obrażenia okazały się śmiertelne i zmarła w szpitalu.

Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz kierowali ruchem. Prokurator zarządził sekcję zwłok, a pojazdy zostały zabezpieczone do dalszych badań. Stróże prawa będą wyjaśniać szczegóły okoliczności tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/