Policja poszukuje świadków następujących zdarzeń.

 


Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych, do których doszło na tyskich drogach. Zwracamy się z prośbą do osób, które były świadkami niniejszych zdarzeń o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

1.W dniu 01.12.2018r. ok. godz. 11:10 w Tychach przy ul. Katowickiej 33, nieustalony kierujący samochodem wyglądem przypominający Suzuki Splash, koloru niebieskiego o prawdopodobnym szczątkowym numerze rej. ST*91, najechał na zaparkowany samochód marki Suzuki Vitara o nr rej. ST7…, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

2. W dniu 08.12.2018r. ok. godz. 10:50 w Tychach na ul. Budowlanych, nieustalony kierujący samochodem marki Audi B5 typu kombi, po wyjechaniu z ul. Bibliotecznej najechał na jadący w kierunku skrzyżowania z al. Bielską samochód marki Citroen C1 koloru czerwonego o nr rej. ST4…. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby będące świadkiem opisywanych zdarzeń, bądź posiadające jakiekolwiek informacje na temat sprawcy kolizji, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, Al. Bielska 46, pokój nr 40, tel. 323256367.

 


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/