Koncert Świąteczny – Kasia Grzesiek i Damian „Struna” Surow.

 


Riedel Music Club – 27 grudnia 2018 r.,  godz. 19:00

Świąteczny czas to magiczny czas… czas spotkań z rodziną, przyjaciółmi… ale też bardzo intensywny ze względu na przygotowania.
Chcemy Wam przedłużyć ten nastrój i pozwolić na chwilę odpoczynku i relaksu… wprowadzić Was w nowy ROK przepełnionych spokojem i radością.

Zapraszamy na KONCERT KOLĘD w wykonaniu KASI GRZESIEK.
Jako niespodzianka Kasia wystąpi w duecie z Damianem „Struna” Surow.

Damian ‚Struna’ Surow – kim jest?… większość z WAS zapewne wie doskonale 🙂

Damian ‚Struna’ Surow pochodzi z Wrocławia i na koncie ma mnóstwo sukcesów. Występował na prestiżowych festiwalach tj. KFPP w Opolu, Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze czy Top Trendy. Zobaczyć można go było również w programach telewizyjnych m.in. Must Be The Music, Jaka To Melodia, Pytanie Na Śniadanie, czy Szansa Na Sukces.

Kasia Grzesiek to uzdolniona i wyróżniająca się niezwykłym, scenicznym magnetyzmem finalistka czwartej edycji popularnego programu Must Be the Music emitowanego w telewizji Polsat – gdzie spotkała się z wieloma pozytywnymi komentarzami jury i publiczności.
Kasia kocha śpiewać i to widać za każdym razem, gdy wychodzi na scenę, lubi wyzwania, dlatego nie ogranicza się do żadnego gatunku muzycznego, bawi publiczność kochanymi przez nią utworami, co nie przeszkadza jej cały czas pracować nad własną twórczością. Niepohamowana energia sprawdza się podczas koncertów.

27.12.2018 r – godz. 19:00 – Wstęp WOLNY –
ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSC PROSIMY O REZEWACJĘ STOLIKÓW PRZEZ WIADOMOŚĆ DO STRONY FB RIEDEL MUSIC CLUBU lub telefonicznie na numer: 796 613 891

ZAPRASZAMY!!!


Źródło :  Riedel Music Club