Wiesz coś na temat zdarzenia lub rozpoznajesz osobę ze zdjęć ? Powiadom Policję.

 


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała. Do zdarzenia doszło 14 października 2018 roku na al. Jana Pawła II. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała. Do zdarzenia miało dojść 14 października 2018 roku pomiędzy godzinami 03.00 a 03.30 w Tychach na al. Jana Pawła II. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tego mężczyzny.

Rysopis: mężczyzna wiek z wyglądu około 25-30 lat, średniej budowy ciała, włosy ciemne, krótkie , ubrany w bluzę koloru czarnego, spodnie dżinsy koloru czarnego oraz buty adidas koloru białego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-334 lub telefonem alarmowym 112.