Strefa Dziecka – Świąteczne śledztwo / Teatr Kultureska.

 


Teatr Mały – 8 grudnia 2018 r., godz. 10.00 i 16.00

Interaktywny spektakl mikołajkowy dla dzieci!

UWAGA! Wszystkie bilety wysprzedane.

„Świąteczne Śledztwo” to zabawne widowisko mikołajkowo – świąteczne dla dzieci. Przeniesie ono najmłodszych do magicznego zimowego miasteczka w Laponii – Mikołajkowa, w którym doszło do… porwania św. Mikołaja. Widzowie będą mieli okazję stać się świadkami wielkiej intrygi i świątecznych cudów – a nawet wcielą się w rolę detektywów. Dzięki interaktywnej formie widowiska najmłodsi będą mieli okazję wziąć bezpośredni udział w akcji spektaklu, bawiąc się, śpiewając i tańcząc z jego bohaterami. Przy akompaniamencie świątecznej muzyki – wydarzą się też świąteczne cuda – a jeżeli wystarczająco się postaramy to być może spadnie śnieg, a wśród nas pojawi się cały i zdrowy św. Mikołaj! Gwarantujemy świetną zabawę dla dzieci w każdym wieku, nawet tych dorosłych!
Wyobrażacie sobie święta bez św. Mikołaja? To chyba najgorszy świąteczny scenariusz, jaki można wymyślić! A teraz wyobraźcie sobie, że taka historia przydarzyła się naszym bohaterom spektaklu – Reniferowi Renii i Elfowi Heli! Święty Mikołaj został porwany! Bez obawy – tam gdzie pojawia się problem, zjawia się również Detektyw SuperBałwan. Fachowo przeprowadzone przez niego śledztwo nie rozwiąże problemu, ale z pewnością doprowadzi was do… śmiechu! A tam gdzie dobra zabawa, tam świąteczna magia, a tam gdzie magia – nie ma zagadek nie do rozwiązania! Gwarantujemy, że rozwiązanie bardzo was zaskoczy.

W spektaklu wykorzystana będzie maszyna do śniegu, maszyna do dymu i wytwornica mgły… Będzie magicznie!

„Świąteczne Śledztwo” to jedyny w swoim rodzaju spektakl świąteczny, oparty na autorskim scenariuszu (uwaga! świąteczna intryga!) i bajkowej muzyce (moc pięknych świątecznych melodii). Wszystkie piosenki są śpiewane przez aktorów na żywo i posiadają ekspresyjną choreografię (Bałwan też tańczy!). Spektakl opatrzony jest barwną świąteczną scenografią i ręcznie robionymi kostiumami, a także wyjątkowymi efektami świetlnymi. Przez całe 60 minut utrzymuje w napięciu widzów – zarówno tych najmłodszych, jak i ich rodziców.

UWAGA!
Po spektaklu spotkanie ze Świętym Mikołajem!
Informacje: 32 227 36 16 lub maciej.gorski@teatrmaly.tychy.pl
ORGANIZATOR:
Teatr Mały
CZAS TRWANIA PRZEDSTAWIENIA:
60 min.
BILETY:
do nabycia w kasie Teatru Małego i na stronie www.ticketportal.pl
HONORUJEMY KARTY:
„Aktywni 60 plus” oraz „3 + liczna rodzina”

Źródło : https://teatrmaly.tychy.pl/