Miejskie Mikołajki 2018.

 


Tychy – 8 grudnia 2018 r., godz. 15:30-20:00

Parada Rowerowych Mikołajów

O godzinie 15.30 spod Urzędu Miasta Tychy w kierunku Placu Baczyńskiego wyruszy Parada Rowerowych Mikołajów – jak co roku, zachęcamy do świątecznego udekorowania swoich jednośladów.

Trasa parady: al. Niepodległości, Dmowskiego, Grota Roweckiego, Piłsudskiego, Bielska, Żwakowska, Harcerska, Begonii, Bocheńskiego.

Miejskie Mikołajki 2018

Mikołajki na Placu Baczyńskiego rozpoczną się o godzinie 16 warsztatami oraz animacjami i zabawami dla dzieci.

Fabryce Ozdób Św. Mikołaja dzieci będą miały okazję przygotować świąteczne stroiki, bombki, kartki świąteczne, aniołki czy naturalne ozdoby choinkowe.

O godzinie 16.30 na Plac Baczyńskiego przybędzie Św. Mikołaj – bedzie to okazja do rozmów i wspólnych zdjęć z bohaterem popołudnia.

O godzinie 17 rozpocznie się interaktywny spektakl dla dzieci pt. „Elfowe drzewo” Teatru HoM – będzie to magiczna historia o radości rozdawania prezentów. W krainie elfów pojawia się chciwy troll, który chce zerwać wszystkie paczuszki z prezentami, które wyrosły na „Drzewie Elfów”…

Co wydarzyło się dalej? Zapraszamy do udziału w tej inscenizacji, którą zakończy rozdawanie prezentów przez Świętego Mikołaja.

W międzyczasie na wszystkich przybyłych czekać będą renifery na szczudłach, będzie również okazja do przejażdżki mikołajkową kolejką czy zrobienia sobie świątecznego zdjęcia w fotobudce.

Kiermasz Świąteczny 

Od godziny 16 do 20 w Pasażu Kultury Andromeda trwać będzie kiermasz świąteczny tyskich organizacji pozarządowych. Będzie okazja do wsparcia tyskich organizacji, a zarazem nabycia wyjątkowych ozdób i akcesoriów świątecznych.Źródło : http://umtychy.pl/