Queen: A night in Bohemia 26 listopada w tyskim Multikinie.

 


Multikino zaprasza na niezwykły muzyczny spektakl „A Night in Bohemia”. To zrekonstruowany, legendarny koncert zespołu Queen z 1975 roku z oszałamiającym dźwiękiem 5.1.

Ten przełomowy koncert został zarejestrowany na żywo w Wigilię 1975 roku w Hammersmith Odeon w Londynie. Ukazuje on punkt kulminacyjny najbardziej urozmaiconego i ciekawego roku w karierze zespołu. Był transmitowany w programie BBC Two’s Old Grey Whistle Test i uchwycił niesamowitą energię zespołu podczas wykonywania hitów takich jak Killer Queen, Liar, Keep Yourself Alive i Now I’m Here, jak również nagranego po raz pierwszy na żywo największego klasyka Bohemian Rhapsody. To przypieczętowało przemianę muzyków z ambitnych młodych talentów w jeden z najwspanialszych i najważniejszych zespołów wykraczających poza zakres swojej epoki.

Brian May z Queen powiedział: „Ten koncert był wyjątkowy, ponieważ pierwszy raz zagraliśmy cały pokaz na żywo w telewizji … jako pokaz Bożonarodzeniowy. Jakość, po rekonstrukcji i przeniesieniu do domeny cyfrowej, jest niesamowita. A przekaz naszej energii był niezwykle intensywny”.

Okres twórczy, który ukształtował Queen, nigdy wcześniej nie został tak szczegółowo przedstawiony. Z bogactwa niepublikowanych wywiadów, niedawno odkrytych fragmentów ich pierwszego wideo i scen z sesji nagraniowej Bohemian Rhapsody, wyłania się wyjątkowa opowieść o początkach Queen opowiedziana przez członków zespołu.

 „Queen: a night in Bohemiabędzie można zobaczyć 26 listopada br. o 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Pruszków, Rzeszów, Szczecin, Warszawa – Ursynów, Warszawa – Targówek, Warszawa – Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Ceny biletów:

  • Warszawa: 28 zł
  • Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Wrocław: 26 zł
  • Pozostałe: 24 zł
  • Z biletem na film „Bohemian Rhapsody”: 19 zł
  • Bilet z M!Kartą płacąc BLIKIEM: 14,90 zł

Bilety na „Queen: a night in Bohemia”  w sprzedaży od 12 października 2018 roku. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.