VI edycja akcji Teddy Bear Toss.

 


W niedzielę, 2. grudnia podczas meczu 27. kolejki PHL: GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie na Stadionie Zimowym w Tychach odbędzie się VI edycja akcji Teddy Bear Toss.

Przypomnijmy, że Teddy Bear Toss polega na tym, że kibice przynoszą na mecz pluszowe maskotki (najlepiej nowe), które po pierwszej bramce strzelonej przez drużynę gospodarzy zostają rzucone z trybun na taflę, a następnie zebrane przez zawodników oraz obsługę lodowiska i przekazane na cel charytatywny.

W ubiegłym roku akcja odbyła się podczas meczu tyskich hokeistów z MH Automatyką Gdańsk. Potrzeba było niespełna czterech minut spotkania, żeby pluszaki posypały się na lód. Wszystko to za sprawą Jakuba Witeckiego, który wpakował gumę do gdańskiej bramki. W sumie na tafli wylądowało 1.668 zabawek.

Czy w tym roku uda nam się pobić rekord, który wynosi 2.352 pluszaki? Jesteśmy przekonani, że przy Waszym wsparciu tak!

Liczba pluszaków zebranych podczas poszczególnych edycji:
01.12.2017 GKS Tychy – MH Automatyka Gdańsk: 1.668
06.12.2016 GKS Tychy – TMH Tempish Polonia Bytom: 1.756
06.12.2015 GKS Tychy – TH Unia Oświęcim: 2.237
07.12.2014 GKS Tychy – Comarch Cracovia: 2.352
06.12.2013 GKS Tychy – TMH Polonia Bytom: 2.053
W sumie: 10.066 maskotki

Jak co roku akcja odbędzie się w okresie świątecznym, a dokładnie podczas meczu 27. kolejki Polskiej Hokej Ligi, w którym to tyszanie podejmą JKH GKS Jastrzębie. Niedzielny mecz (2 grudnia) rozpocznie się o godzinie 17:00. Maskotki ponownie trafią do podopiecznych Fundacji Cicha Nadzieja, działającej przy Szpitalu Miejskim w Tychach.

UWAGA! Podobnie jak w ubiegłych latach, także i tym razem każdy kibic, który przy zakupie biletu na mecz GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie okaże w kasie pluszaka, będzie mógł kupić bilet w promocyjnej cenie 5 złotych!

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji! Równocześnie uprzejmie prosimy o rzucanie na taflę tylko i wyłącznie pluszowych maskotek. Najlepiej, aby przyniesione pluszaki były nowe, prosimy także o zapakowanie ich w foliowe siateczki. Pamiętajmy: pierwsza bramka dla GKS Tychy = sygnał do rzucania maskotek!


Źródło : http://gkstychy.info/hokej/