Komunikat Tyskiego Sportu w związku z nieodpowiedzialnym zachowaniem dwóch piłkarzy.

 


W związku z nieodpowiedzialnym zachowaniem dwóch piłkarzy GKS Tychy przed spotkaniem z Chrobrym Głogów klub podjął decyzję o ukaraniu Jakuba Vojtusa i Omara Monterde. Chodzi o zdjęcie, które zostało opublikowane w mediach społecznościowych.

– Zachowanie zawodników było niestosowne, niewłaściwe i niedojrzałe. Piłkarze nie tylko złamali jeden z punktów kontraktu, ale przede wszystkim przekroczyli granice dobrego smaku. Klub nie będzie tolerował takich wybryków.  Odbyliśmy dyscyplinującą rozmowę z Jakubem i Omarem. Obaj zostali przez nas ukarani finansowo. Piłkarze wyrazili skruchę i osobiście przeprosili kibiców w specjalnym oświadczeniu- mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy Tyski Sport S.A.

Zawodnicy oświadczenie opublikowali na swoich prywatnych profilach. Przepraszają kibiców i przyznają, że ich zachowanie nie przystoi profesjonalnemu piłkarzowi.

– Popełniliśmy błąd i jesteśmy tego w pełni świadomi. Zdajemy sobie sprawę, że przez nasze nieodpowiedzialne i głupie zachowanie naraziliśmy wizerunek klubu. Przepraszamy wszystkich kibiców i obiecujemy, że taka sytuacja już nigdy więcej się nie powtórzy. Zrobimy wszystko, żeby nasz błąd przynajmniej częściowo naprawić dobrą postawą na boisku– czytamy w oświadczeniu Omara Monterde i Jakuba Vojtusa.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/