Zmiany w terminarzu.

 


W najbliższym czasie czeka nas kilka zmian w terminach rozgrywania spotkań tyskiego zespołu w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi.

W związku z odbywającymi się na lodowisku w Tychach Turniejem Eliminacyjnym do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych piątkowy mecz z Comarch Cracovią (30.11) rozpocznie się wyjątkowo o godz. 17:00, a nie 18:00.

Dwa dni później na tyskim Stadionie Zimowym odbędzie się spotkanie z JKH GKS Jastrzębie, które pierwotnie miało odbyć się na wyjeździe. Na początku listopada tyszanie poprosili jednak swoich przeciwników o zamianę gospodarzy meczów, w związku z narzuceniem przez Polsat Sport godziny pojedynku piłkarzy z Chojniczanką Chojnice, który pokrywałaby się z godziną rozgrywania domowego spotkania hokeistów (02.11 godz. 18:00). Początek meczu w niedzielę, 2. grudnia o godz. 17:00.

Zmiana dotyczy także kolejnego grudniowego meczu. Polski Związek Hokeja na Lodzie, biorąc pod uwagę zgrupowanie reprezentacji Polski oraz Mistrzostwa Świata U20, które odbędą się w Tychach przełożył wszystkie spotkania 30. kolejki z 10. grudnia 2018 na 2. stycznia 2019 roku.


Źródło : http://gkstychy.info/hokej/