BURN THE STAGE: THE MOVIE 15 i 17 listopada w tyskim Multikinie.

 


„Burn the Stage: The Movie” to pierwszy film długometrażowy pokazujący kulisy trasy koncertowej BTS WINGS TOUR. Pokazy już 15 i 17 listopada tylko w Multikinie! 

Zobacz genezę olbrzymiej popularności zespołu BTS! To wyjątkowe kinowe wydarzenie pozwoli zbliżyć się jak nigdy dotąd do chłopaków odnoszących największe muzyczne sukcesy na całym świecie. BTS przełamują kolejne bariery i zdobywają szturmem mainstreamową scenę muzyczną. Na wielkim ekranie zobaczysz niepokazywane nigdzie indziej materiały oraz ekskluzywne wywiady z członkami zespołu, które pozwolą ujrzeć ich niecodzienne życie od prywatnej strony. „Burn the Stage: The Movie” to wyjątkowa okazja dla wszystkich fanów do świętowania premiery ich pierwszego filmu na kinowym ekranie. BTS na całym świecie już 15 i 17 listopada, a w Polsce tylko w Multikinie!

„Burn the Stage: The Movie” będzie można zobaczyć
15 i 17 listopada, w 29 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Ceny biletów:

  • Warszawa: 28 zł
  • Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Wrocław: 26 zł
  • Pozostałe: 24 zł
  • Bilet z M!Kartą płacąc BLIKIEM: 14,90 zł

Film z polskimi napisami! Bilety dostępne od 26 października w kasach biletowych lub online na stronie Multikina www.multikino.pl.