Firma Randstad sponsorem GKS-u Tychy.

 


Sponsorują Juventus Turyn i przez kilka lat wspierali zespół Williams’a w Formule 1. Teraz dołączyli do GKS Tychy. Firma Randstad nawiązała współpracę z tyskim klubem. Logo nowego partnera pojawi się na Stadionie Miejskim i Zimowym w Tychach.

– Randstad, choć działa globalnie, zawsze chce też być blisko kandydatów i klientów na lokalnych rynkach. Wszędzie tam, gdzie jesteśmy obecni, chcemy tworzyć płaszczyznę dialogu pomiędzy pracodawcami i pracownikami – tak jest również w Tychach. Włączamy się w działania wspierające lokalne społeczności. Chętnie uczestniczymy w aktywnościach wpływających na rozwój zawodowy ich członków, ale też na niemniej ważną sferę odpoczynku i czasu po pracy- mówi Paweł Kasperski, Branch Manager.

Randstad Polska jako agencja pracy i doradztwa personalnego wspiera swoich klientów w poszukiwaniu najlepszych pracowników, a osobom poszukującym zatrudnienia pomaga znaleźć pracę, która jest najbliższa ich kompetencjom oraz oczekiwaniom.

Firma dla biznesu świadczy 3 rodzaje usług:

*        rekrutacje tymczasowe -poszukują pracowników dla  klientów i zarządzają dużymi grupami pracowników tymczasowych z Polski jak i Ukrainy
*        rekrutacje specjalistyczne – szukają dla klientów wysoko wykwalifikowanych pracowników. Zajmują się obszarami: finanse, HR & administracja, inżynieria, IT i technologie, sprzedaż i marketing,
*        HR solutions – administracja kadrowo płacowa, pełen outsourcing formalnych i administracyjnych aspektów zatrudnienia, doradztwo HR

Firma oferuje kandydatom spotkania rekrutacyjne w miłej atmosferze oraz dogodnej formie. Obecnie daje możliwość porozmawiania z nimi przez telefon, kamerę internetową lub klasycznie „face to face”. Podczas każdego spotkania konsultant Randstad rozmawia o potrzebach i oczekiwaniach kandydatów oraz stara się zaprezentować kilka ofert pracy uwzględniając te potrzeby. Kandydaci mogą oczekiwać wskazówek na temat tego co należy zrobić aby osiągnąć założone cele.

– Kolejna, rozpoznawalna na świecie marka dołącza do grona sponsorów GKS Tychy. Wspólnie z firmą Randstad opracowaliśmy plan dwupłaszczyznowych działań, skierowanych za równo do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jestem przekonany, że odpowiednio prowadzona kampania sponsoringowa, pomoże firmie na realizację jej bieżących celów i pozwoli nam na kontynuowanie tej współpracy w następnych latach- dodaje Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

Po podpisaniu umowy firma zaprezentowała swój profil i bogatą ofertę w trakcie spotkaniu Klubu Biznesu GKS Tychy na Stadionie Miejskim.


Źródło : http://gkstychy.info/