Skok w bok.

 


Teatr Mały – 13 października 2018 r., godz. 19.00
wstęp 90 zł

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?

Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także  we Francji, w Niemczech oraz w RPA.  Teraz pora na Polskę!

Premiera 19 czerwca 2017 r.

Reżyseria Andrzej Rozhin

Przekład Klaudyna Rozhin

Kostiumy Ewa Kochańska

Scenografia Joanna Pielat-Rusinkiewicz

Muzyka Waldemar Król

Asystentka reżysera Anna Modrzejewska

Obsada: Dorota Chotecka, Robert Wabich, Joanna Moro, Jacek Kopczyński, Magdalena Wróbel, Delfina Wilkońska, Michał Malinowski

ORGANIZATOR:
Scena Capitol
CZAS TRWANIA:
135 minut
BILETY:
do nabycia w kasie Teatru Małego oraz na stronie www.teatrcapitol.kupbilecik.pl Bilety grupowe: tel: 884 777 182

Źródło : https://teatrmaly.tychy.pl/