W Gemini Park Tychy otwarta została Biedronka.

 


W Tychach otwarto nowy sklep Biedronki. Mający 1,4 tys. m kw. supermarket powstał w Gemini Park Tychy.

W Gemini Park Tychy zmienił się operator spożywczy. W miejscu dotychczas działającego sklepu powstała Biedronka. Mający 1,4 tys. m kw. sklep jest pierwszym w tej części Tychów i piątym w mieście.

– Placówka w Gemini Park Tychy jest jedną z pięciu przejętych przez sieć Biedronka lokalizacji od poprzedniego najemcy, sieci Piotr i Paweł. Sklep został przez nas przygotowany do otwarcia w nowym formacie zaledwie w ciągu kilku dni – mówi Paweł Włodarczyk, Dyrektor Operacyjny Makroregionu w Jeronimo Martins Polska.

– Placówka wyróżnia się spośród naszych dotychczasowych sklepów. Jako jedna z nielicznych posiada oddzielne stoiska z mięsem i wędlinami, serami oraz wyrobami garmażeryjnymi, które są nowością w ofercie Biedronki  – dodaje.

Biedronka, która powstała w Gemini Park znacznie różni się od innych. Sklep oznaczony jest m.in. nowym, złotym logotypem . Klienci znajdą tutaj  poszerzony asortyment świeżych produktów, tj. mięs, wędlin, a także wyrobów garmażeryjnych.

Przedstawiciele Gemini Park oceniają zmianę pozytywnie.- Zyskujemy kolejnego, liczącego się na rynku partnera biznesowego o ugruntowanej pozycji w Polsce. Z kolei nasi klienci zyskują doskonale znany sklep, z niezwykle szeroką ofertą spożywczą i nie tylko, dopasowaną do bardzo zróżnicowanego portfela. Jesteśmy przekonani, że taka zmiana przyciągnie do nas kolejne osoby na codzienne zakupy np. w drodze z pracy– mówi Tomasz Misztalewski, dyrektor Gemini Park Tychy.

Nowy sklep Biedronka w Tychach będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

Placówka w Tychach jest jedną z pięciu przejętych przez sieć Biedronka lokalizacji, działających do tej pory pod szyldem Piotr i Paweł. Pozostałe, które dołączyły do liczącej ponad 2830 sklepów sieci Biedronka, znajdują się we Wrocławiu (dwa punkty), Poznaniu i Kaliszu.

Biedronka, której właścicielem jest Jeronimo Martins, to największa sieć detaliczna w Polsce, mająca w całym kraju ponad 2830 sklepów w ponad 1000 miejscowości. Na jej ofertę składają się starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane codziennie niskich cenach. Sieć obecna jest w Polsce od ponad 20 lat.