Wirtualna Liga Mistrzów w Tychach.

 


Red Bull Salzburg, Frölunda, Kärpät Oulu czy SC Bern. To będzie wyjątkowa okazja do zobaczenia wszystkich drużyn występujących w Lidze Mistrzów. Już w najbliższą niedzielę odbędzie się turniej GKS Tychy Champiopns Hockey Leauge eCUP- Wirtualna Liga Mistrzów. W rozgrywkach weźmie udział 32 zawodników, którzy będą rywalizować w najnowszej grze NHL19.

Turniej zostanie rozegrany na tafli Stadionu Zimowego. Początek o godzinie 19, a ostatni finałowy mecz przewidziany jest na drugą w nocy. Formuła rozgrywek będzie identyczna jak przypadku Ligi Mistrzów. Z każdej grupy awansują dwa najlepsze zespoły, które następnie będę rywalizować w fazie pucharowej. Każdy uczestnik otrzyma okolicznościową koszulkę, w której będzie rozgrywał swoje spotkania.

Organizatorzy dla najlepszych zawodników turnieju przygotowali atrakcyjne nagrody. Do wygrania są m.in koszulki meczowe GKS Tychy, gry NHL 19krążki CHLbilet VIP na spotkanie GKS Tychy – HC Bolzano czy karnet na sezon zasadniczy PHL. 

Spotkania będą rozgrywane na sześciu stanowiskach- platforma XBOX ONE. Będą one zlokalizowane na tafli Stadionu Zimowego.

Zapisy:  

– potwierdzenie udziału w turnieju do dnia 28.09.2018. 
– wysłanie na adres nhl19@tyski-sport.pl potwierdzenia uczestnictwa w turnieju. W zgłoszeniu muszą pojawić się: imię, nazwisko i pesel
– zgłaszać mogą się tylko i wyłącznie osoby od 16 roku życia

Po zakończeniu zapisów każda osoba zostanie przypisana do drużyny występującej w CHL. Następnie wszyscy uczestnicy zostaną poinformowani w wiadomości mailowej  o szczegółach dotyczących turnieju.

Organizacja turnieju jest częścią rozgrywek Champions Hockey League i ma na celu promocję spotkań rozgrywanych na Stadionie Zimowym.

Partnerami GKS Tychy Champiopns Hockey Leauge eCUP- Wirtualna Liga Mistrzów są: CTSTechnology, DENSO, Invenio QD, Krajowa Federacja Sportów Elektronicznych, Stadionova, Red Bull i NDI Tychy.


Źródło : http://gkstychy.info/hokej/