Magiczny Festiwal Księżniczek Disneya w tyskim Multikinie.

 


Cztery niezapomniane bohaterki Disneya: Vaiana, Śnieżka, Bella i Pocahontas powracają na wielki ekran Multikina! Już od 8 wrześniapodczas specjalnych pokazów w ramach wrześniowego Festiwalu Księżniczek Disneya widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję wzruszyć się przy najpiękniejszych animacjach Disneya.

4 piękne i porywające historie, 4 urocze bohaterki, które podbiły serca widzów w każdym wieku na świecie – od 8 września przez cały miesiąc w każdą niedzielę i sobotę w wybranych kinach sieci Multikino wyświetlane zostaną słynne animacje Disneya:

8 i 9 września, godz. 10:00 i 12:15: Vaiana: skarb oceanu

15 i 16 września: godz. 10:00 i 12:00: Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

22 i 23 września, godz. 10:00 i 12:00: Piękna i Bestia

29 i 30 września, godz. 10:00 i 12:00: Pocahontas

Będzie to wyjątkowa okazja, aby raz jeszcze przeżyć niesamowite przygody i zaśpiewać najsłynniejsze disneyowskie piosenki. Założeniem Festiwalu Księżniczek Disneya to pokazywanie filmów, które łączą pokolenia,wzbudzają prawdziwe emocje, bawią i inspirują. Uczą odwagi Vaiany, życzliwości Śnieżki, otwartości Belli i szacunku do natury Pocahontas, a przede wszystkim przypominają, by nie bać się marzyć.

Bilety z kartą Rodzina do Kinadostępne są w cenie: 13,90 zł / 15,00 / 15,50 zł / 16,90 zł w zależności od regionu.

Bilety dla widzów dorosłych nieposiadających Karty w wybranych kinach kosztują o 3 zł więcej.

Bilety można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz poprzez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.


Źródło :