„Pożegnanie Wakacji” – festyn w Wilkowyjach.

 


Klub Wilkowyje MCK – 25 sierpnia 2018 r., godz. 17:00

wstęp wolny

Rada Osiedla Wilkowyje oraz Miejskie Centrum Kultury w Tychach Klub Wilkowyje zapraszają na wspólne „Pożegnanie Wakacji”, czyli festyn osiedlowy w ogrodzie Klubu Wilkowyje MCK. Wydarzenie rozpocznie rodzinny spektakl plenerowy „Tajemniczy świat zabawek” w wykonaniu Teatru MOMO, kolejną część poprowadzi Czesław Żemła i Kapela z Naszego Miasteczka w programie Swojsko Biesiada, na koniec DJ Tomek Bielusiak i zabawa taneczna. Nie zabraknie animacji dla dzieci- warsztaty szczudlarskie, które poprowadzi Lufcik na Korbkę, warsztaty artystyczne Twórcza Rodzinka (inauguracja projektu w ramach budżetu partycypacyjnego).

PROGRAM:

17.00  „Tajemniczy świat zabawek” Teatr MOMO
18.00 Kapela z Naszego Miasteczka w programie Swojsko Biesiada // śpiewki vs konkursy
20.00 „Największe hity” DJ Tomasz Bielusiak // zabawa taneczna

– Twórcza Rodzinka – warsztaty rodzinne // inauguracja projektu Twórcza Rodzinka w ramach budżetu partycypacyjnego
– malowanie buziek, produkcja ekologicznych mydełek, nauka chodzenia na szczudłach, jazda na kucyku
– dmuchańce
– konkursy z nagrodami dla mieszkańców Wilkowyj

PONADTO:
dania z grilla, piwo i zimne napoje, Bonbon ciasta i desery, wata cukrowa, popcorn, lody

Wstęp na wydarzenie wolny.