Prezentacja piłkarzy GKS-u przed rozpoczęciem sezonu 2018/2019.

 


Inauguracja sezonu 2018/19 Nice 1 Ligi coraz bliżej. Już nieco ponad tydzień dzieli nas od pierwszego wyjazdowego meczu z Odrą Opole. Czas zatem na zaprezentowanie zespołu, który w nadchodzących rozgrywkach powalczy na pierwszoligowych boiskach.

Impreza, której kulminacyjnym punktem będzie oficjalna prezentacja drużyny GKS Tychy, odbędzie się w najbliższą środę, 18 lipca w godzinach 17:00 – 20:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Edukacji. W trakcie tego wydarzenia planowanych jest wiele atrakcji, zarówno przed stadionem, jak i na samym obiekcie (m.in. malowanie twarzy, bramka celnościowa, piłkarzyki, stoisko e-sportu, urodziny klubowej maskotki, wilka Tyska).

Około godziny 18:30 na płycie stadionu zaprezentuje się pierwsza drużyna GKS. Po oficjalnej prezentacji każdy młodszy uczestnik imprezy będzie miał możliwość wzięcia udziału w mini-treningu, który przy współpracy z Akademią Piłki Nożnej GKS Tychy na murawie stadionu poprowadzą tyscy piłkarze.

W trakcie trwania imprezy będzie można również odwiedzić trójkolorowy sklepik klubowy, a także w kasie stadionu zakupić karnet na domowe mecze tyskich piłkarzy zarówno w rundzie jesiennej, jak i całym sezonie 2018/19.

Wstęp oczywiście bezpłatny (wejście na obiekt od strony ul. Baziowej, sektory A-G) – serdecznie zapraszamy!


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/