Tyscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie pobicia na placu Baczyńskiego.

 


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia ciała, do którego na placu Baczyńskiego w Tychach. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi dochodzenie w sprawie uszkodzenia ciała, do którego doszło w nocy z 14 na 15 kwietnia 2018r. na placu Baczyńskiego w Tychach. W toku postępowania, śledczy wyodrębnili grupę mężczyzn, którzy mogą posiadać wiedzę na temat przedmiotowego zdarzenia, a których dane osobowe nie są znane.

Rysopis:

1. mężczyzna w wieku około 20-30 lat, wzrostu około 180, średnia budowa ciała, włosy krótkie ciemne, ubrany w jasną bluzę z kapturem oraz ciemne spodenki, na lewej ręce najprawdopodobniej opaskę uciskową koloru ciemnego.

2. mężczyzna w wieku około 20-30 lat, wzrostu około 180, średnia budowa ciała, włosy krótkie ciemne, ubrany na ciemno.

3. mężczyzna w wieku około 20-30 lat, wzrostu około 180, średnia budowa ciała, włosy bardzo krótkie ciemne, ubrany w ciemną bluzę i jasne spodenki.

4. mężczyzna w wieku około 20-30 lat, wzrostu około 180, średnia budowa ciała, ubrany na ciemno, czapka z daszkiem marki „Under armour”.

5. mężczyzna w wieku około 20-30 lat, średnia budowa ciała, włosy krótkie ciemne, ubrany na ciemno, czapka z daszkiem marki: „New Era” .

6. mężczyzna w wieku około 20-30 lat, wzrostu około 180, średnia budowa ciała, włosy bardzo krótkie ciemne, ubrany w jasną bluzę z kapturem oraz ciemne spodnie.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl lub nr tel. 32 325 63 31, 112.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/