GKS Tychy : kolejne decyzje kadrowe.

 


Chwila regeneracji i od środy kumulacja ciężkiej pracy już na obozie w czeskiej miejscowości Valašské Meziříčí. Tak w skrócie wygląda plan GKS Tychy po sobotniej grze kontrolnej z ŁKS Łódź, po której zapadły także kolejne decyzje kadrowe.

Po niedzielnym rozruchu poniedziałek i wtorek dla piłkarzy GKS będą dniami wolnymi. W środę rano Trójkolorowi wsiądą do autokaru i udadzą się na dziesięciodniowe zgrupowanie w Czechach. Tam rozegrają co najmniej cztery gry kontrolne:

4 lipca – MFK Vítkovice (spadkowicz II ligi czeskiej)
10 lipca – MFK Frýdek-Místek (spadkowicz II ligi czeskiej)
12 lipca – SK Spartak Hulín (III liga czeska)
14 lipca – TJ Valašské Meziříčí (III liga czeska)

Sobotni sparing z łódzkim klubem dał kilka odpowiedzi dotyczących przyszłości zawodników w tyskim zespole. Francuski skrzydłowy Cheick Alan Diarra, któremu od kilku dni przyglądał się sztab szkoleniowy i spędził na boisku w Łodzi blisko godzinę, nie podpisze kontraktu z GKS.

Ponadto zgodę na wypożyczenie do innego klubu otrzymali Wojciech Szumilas (rundę wiosenną spędził w drugoligowej Legionovii Legionowo) oraz Piotr Fortuna (ostatnio Soła Oświęcim). Wcześniej wolną rękę w poszukowaniu nowych drużyn otrzymali napastnicy Michał Fidziukiewicz oraz Dawid Rogalski.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/