Cennik wejściówek na mecze GKS-u w sezonie 2018/19.

 


Sprzedaż wejściówek na mecze piłkarzy GKS Tychy w rundzie wiosennej 2018/19 Nice 1 Ligi rozpocznie się dokładnie za tydzień. W tym roku tyszanie rozegrają aż dwadzieścia jeden meczów, z czego dziesięć na Stadionie Miejskim Tychy.

Ceny biletów, które będą obowiązywać w nadchodzących miesiącach powróciły do wysokości z przed roku – wiosną piłkarze zrehabilitowali się za swoją słabą postawę w rundzie jesiennej 2017/18, czego skutkiem była obniżka cen biletów w drugiej części sezonu. Bilet normalny będzie kosztował zatem 14 złotych, a ulgowy proporcjonalnie 7 zł. Ceny wejściówek na sektory młynowe pozostają niezmienne – 10 oraz 5 złotych.

Podobnie jak w ubiegłym sezonie tyski klub uhonoruje kibiców, którzy z sektorów „młynowych” swoim żywiołowym dopingiem niosą piłkarzy do kolejnych zwycięstw. Każdy kto przyjdzie na mecz ubrany w barwy klubowe (np. szalik, koszulka, bluza) i będzie chciał zakupić wejściówkę na jeden z sektorów „młynowych” (T, U, W, Z), będzie mógł nabyć taki bilet lub karnet w specjalnych promocyjnych cenach. Weryfikacja będzie następowała przy wejściu na obiekt.

Nowością w nadchodzącym sezonie będzie możliwość zakupu karnetu na cały sezon, obejmujący wszystkie mecze w rundzie jesiennej oraz wiosennej, a także wszystkie domowe spotkania pucharowe. Osoby, które zdecydują się na zakup takiego karnetu będą mogły obejrzeć minimum siedemnaście meczów w cenie czternastu.

Oczywiście nadal będzie można nabyć karnet tylko na mecze rundy jesiennej. Dzięki takiemu zakupowi kibic będzie mógł obejrzeć bezpłatnie jedno spotkanie ligowe oraz wszystkie domowe mecze pucharowe do końca 2018 roku.

Dodatkowo każdy fan, który zdecyduje się na zakup któregokolwiek karnetu otrzyma kupon zniżkowy na karnet na sezon zasadniczy Polskiej Hokej Ligi oraz I ligi koszykówki mężczyzn, a także kupon rabatowy na zakupy w Sklepie Klubowym GKS Tychy (-15% w przypadku wejściówki na rundę jesienną i -30% przy karnecie na cały sezon) oraz bonusowe doładowanie konta forBet w wysokości 20 zł.

Ceny pojedynczych biletów w kasach oraz w Internecie:
– normalny: 14 zł
– ulgowy: 7 zł
– młynowy normalny (sektory T, U, W, Z): 10 zł (po spełnieniu warunków)
– młynowy ulgowy (sektory T, U, W, Z): 5 zł (po spełnieniu warunków)
– dzieci do 13 lat: 0 zł

Ceny karnetów na rundę jesienną (jeden mecz ligowy gratis + wszystkie domowe mecze pucharowe do końca 2018 roku w cenie):
– normalny: 126 zł
– ulgowy: 63 zł
– młynowy normalny: (sektory T, U, W, Z): 90 zł (po spełnieniu warunków)
– młynowy ulgowy: (sektory T, U, W, Z): 45 zł (po spełnieniu warunków)
– dzieci do 13 lat: 0 zł

Ceny karnetów na cały sezon 2018/19 (trzy mecze ligowe gratis + wszystkie domowe mecze pucharowe w sezonie 2018/19 w cenie):
– normalny: 196 zł
– ulgowy: 98 zł
– młynowy normalny: (sektory T, U, W, Z): 140 zł (po spełnieniu warunków)
– młynowy ulgowy: (sektory T, U, W, Z): 70 zł (po spełnieniu warunków)
– dzieci do 13 lat: 0 zł

Karnety będzie można zakupić tylko na sektory: A-F, M-P, T-W.

Osoby posiadające karnety na rundę wiosenną 2017/18, będą miały prawo do zachowania swoich miejscówek do niedzieli 22-ego lipca. Po tym terminie nieprzedłużone miejscówki trafią do ogólnej sprzedaży. Prolongaty będzie można dokonać zarówno online jak i w punkcie kasowym.

Osoby, które nie posiadają jeszcze karty kibica GKS Tychy lub jej ważność dobiega końca, a będą chciały zakupić karnet na rundę jesienną będą zmuszone do wyrobienia takiej karty, ponieważ jest ona nośnikiem karnetu. Koszt to 5 zł, karta jest ważna trzy lata.

Wejściówki ulgowe przysługują:
– uczniom i studentom do 26. roku życia – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej
– emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji oraz posiadaczom karty Aktywni 60 plus
– osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
– posiadaczom karty 3+ Liczna Rodzina – dla każdego członka rodziny

Sprzedaż internetowa na stronie bilety.gkstychy.info rozpocznie się w środę 4-tego lipca o godz. 12:00 i potrwa do piątku 27-ego lipca. 

Sprzedaż stacjonarna w kasie przy ul. Edukacji rozpocznie się dokładnie tydzień później, w środę 11-tego lipca.

W rundzie jesiennej, podobnie jak w poprzednich latach przedsprzedaż w kasie przy ul. Edukacji będzie rozpoczynała się na trzy dni przed dniem meczu i kończyła w dniu poprzedzającym spotkanie. W tych dniach punkt kasowy będzie czynny w godz. 12:00 – 18:00. Sprzedaż internetowa na kolejny mecz będzie rozpoczynała się w następnym dniu po zakończeniu poprzedzającego meczu domowego. W dniu meczowym oba punkty kasowe będą otwierane na pięć godzin przed rozpoczęciem spotkania.

Zachęcamy do kupna biletów w przedsprzedaży stacjonarnej oraz w Internecie, celem uniknięcia kolejek.

Godziny otwarcia kas:
11.07 – 13.07 (środa – piątek) godz. 12:00 – 18:00
16.07 – 20.07 (poniedziałek – piątek) godz. 12:00 – 18:00
23.07 – 27.08 (poniedziałek – piątek) godz. 12:00 – 18:00
28.07 (sobota) godz. 14:00 – 19:00 (oba punkty kasowe)