Gwardia rekrutuje dzieci w wieku 3-12 lat na zajęcia judo.

 


Klub Sportowy Gwardia Tychy rekrutuje dzieci w wieku 3-12 lat na zajęcia judo! Judo to jeden z najlepszych sportów walki. Jego wszechstronność sprawia, że jest wręcz bezkonkurencyjny wśród innych popularnych dyscyplin. Dlaczego warto wybrać judo?

 Bo to sport dla każdego! Mały, duży, chudy, grubszy.. przy odrobinie zaangażowania każdy da sobie radę!
 Pierwsze lata na macie to przede wszystkim gry i zabawy z elementami judo, po których wprowadzamy kilkanaście figur gimnastycznych oraz podstawowe figury akrobatyczne. W Gwardii już 5-latki poznają więcej gimnastyki niż oferuje program kształcenia szkoły podstawowej
 Najważniejszym punktem szkolenia jest nauka bezpiecznego upadania, w każdym kierunku, którą dzieci wykorzystają nie tylko na macie, ale i w życiu codziennym! Dzięki padom dzieci potrafią unikać poważnych kontuzji, a zarazem mają świetną bazę do nauki rzucania.

Po pierwszych latach nauki podstaw, wprowadzamy kolejne techniki rzutów i walki w parterze, co z powodzeniem weryfikują okresowe turnieje dla dzieci.

Dlaczego Gwardia?
Od początku kładziemy nacisk na jakość naszych zajęć. Podstawową wartością klubu jest praca i dyscyplina, którą wzbogaca budowanie pozytywnych postaw społecznych tzw. kodeks moralny Judoki. Nasi trenerzy przekazują dzieciom pozytywne wartości, które czynią z nich nie tylko lepszych sportowców, ale również lepszych ludzi. Judo to nie tylko sport…to także styl życia. Zaufaj naszej marce. Zajęcia prowadzą aktualni mistrzowie Polski i Europy!

Nawet jeśli nie myślisz o wyczynowym uprawianiu judo, twoje dziecko może zyskać bardzo wiele na naszych treningach. Uprawianie judo pozwala na rozwój wszechstronnej bazy umiejętności dla innych dyscyplin sportu.

Zarezerwuj miejsce wysyłając e-mail na adres rekrutacja@gwardia-tychy.pl w treści podając nazwę grupy docelowej, wiek dziecka i telefon kontaktowy. Zajętych jest już blisko połowa miejsc. Nie czekaj do września – to może być już za późno.

Judo w Tychach? Tylko w Gwardii!
#kuźniatyskichtalentów