Industriada 2018 w Tyskich Browarach Książęch.

 


9 czerwca zapraszamy na Industriadę do Tyskich Browarów Książęcych. W ciągu dnia będzie można zwiedzać browar, uczestniczyć w warsztatach degustacyjnych oraz spotkać się ze specjalistkami z Tyskich Browarów Książęcych, które o piwie wiedzą wszystko. W czasie nocnego zwiedzania pokażemy niedostępne na co dzień miejsca, w których pracują głównie kobiety. W czasie Industriady bilety na wycieczki będą w promocyjnej cenie, a pozostałe atrakcje będą bezpłatne.

 

W PROGRAMIE:

12.00 – 20.00

Piwowarskie bohaterki – zwiedzanie

W czasie fascynującego zwiedzania Tyskich Browarów Książęcych będzie się można dowiedzieć, jaki wkład w rozwój piwowarstwa miały kobiety na przestrzeni dziejów.

Bilety w cenie promocyjnej 18 zł normalny, 13 zł ulgowy. Prosimy  o wcześniejszą rezerwację.

 

14.00 – 20.00

Browarniczki

Z okazji Industriady zapraszamy na spotkania ze specjalistkami z Tyskich Browarów Książęcych, które warzą piwo, kontrolują jego jakość i rozlew. Poznaj kobiety które o piwie wiedzą wszystko!

Wstęp wolny

 

14.00 – 20.00

Sensoryczna uczta piwna – warsztaty degustacyjne

Wyczulone zmysły to specjalność kobiet i dzięki temu są świetnymi degustatorami. W czasie warsztatów sensoryczka opowie na czym polega jej praca, a uczestnicy poznają techniki degustacji kosztując piw z Tyskich Browarów Książęcych.

Wstęp bezpłatny

Prosimy o wcześniejszą rezerwację

 

20.00 – 00.00

Browar nocą od kuchni – zwiedzanie

W czasie specjalnego, nocnego zwiedzania będzie można zobaczyć niedostępne na co dzień miejsca browaru, w których pracują głównie kobiety. Poznaj „od kuchni“ jak warzymy piwo w Tyskich Browarach Książęcych!

Bilety w cenie promocyjnej 18 zł normalny, 13 zł ulgowy. Prosimy  o wcześniejszą rezerwację.

 

Regulamin: REGULAMIN INDUSTRIADY 2018

 

ZAPRASZAMY TYLKO OSOBY PEŁNOLETNIE.

 

 


Źródło : http://zwiedzbrowar.pl/