Nightskating Tychy.

 


Parking Gemini Park – 7 czerwca 2018 r., godz. 20.00

Już czwarty raz w historii rolkarze przejmą ulice Tych. Od godziny 19:00 dostępna będzie wypożyczalnia sprzętu na parkingu centrum handlowego Gemini Park. Jak zawsze przejazd startuje o 20:00.

Trasa jest podobna do ubiegłorocznej jednak zmieniliśmy miejsce startu. Długość trasy to około 18 kilometrów. Przejazd rozpocznie się o godzinie 20 .00 z parkingu przy Centrum Handlowym GEMINI PARK przy ulicy Towarowej, przejazd ulicami Piłsudskiego, Armii Krajowej, Wyszyńskiego, Edukacji, Budowlanych, Biblioteczna, Boczna, Bocheńskiego, Rynek przerwa 15 minutowa, następnie przejazd pojedzie ulicami Bocheńskiego, Hlonda, Burschego, Glinczańska, Jeżynowa, Borowa, Harcerska, Jaśkowicka, Borowa, Myśliwska, Nowa, Bielska, Sikorskiego, przerwa 15 minut na ośrodku Paprocany, następnie ulicami Sikorskiego, Armii Krajowej, Piłsudskiego, Towarowa, zakończenie imprezy przed przy Centrum Handlowym GEMINI PARK przy ulicy Towarowej – zakończenie przejazdu w okolicach godziny 22.30

Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Zalecamy używania kasków i ochraniaczy podczas przejazdu.
Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.