Keon Daniel i Edgar Bernhardt zostają w GKSie Tychy.

 


Keon Daniel i Edgar Bernhardt to zawodnicy, którzy do GKS Tychy dołączyli w przerwie zimowej obecnego sezonu. W dniu dzisiejszym tyski klub postanowił aktywować klauzule zawarte w kontraktach obu piłkarzy, dzięki którym umowy obowiązujące jeszcze przez miesiąc zostały przedłużone do końca czerwca 2019 roku.

31-letni pomocnik pochodzący z Trynidadu i Tobago przez całą, niezwykle udaną rundę wiosenną był podstawowym i pewnym punktem tyskiego zespołu. Wystąpił w 13, z 14 spotkań Nice 1 Ligi rozegranych w 2018 roku, w których łącznie na boisku spędził 1122 minuty.

– Do rozegrania został nam jeszcze mecz z Zagłębiem Sosnowiec, ale już teraz kierujemy swoje działania z myślą o nowych rozgrywkach. Zarówno „Kiki”, jak i Edgar są u nas krótko, ale w trakcie udanej rundy wiosennej spełnili pokładane w nich nadzieje. Wspólnie uznaliśmy, że skorzystamy z klauzuli zawartych w ich kontraktach – mówi Grzegorz Bednarski, Prezes Zarządu Tyski Sport S.A.

Sporo szans od trenera Ryszarda Tarasiewicza wiosną otrzymywał również 32-letni reprezentant Kirgistanu. W 10 meczach ligowych Bernhardt rozegrał 709 minut, a do tego bilansu dołożył jednego gola w meczu z Ruchem Chorzów.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/