Hokeiści GKS Tychy przygotowują się do sezonu.

 


Bieganie, siłownia, rowerki, a nawet koszykówka. Hokeiści GKS Tychy rozpoczęli kolejny tydzień przygotowań do sezonu. Podopieczni Andrei Gusowa trenują dwa razy dziennie od poniedziałku do soboty. Pierwszy etap zakończy się 15 czerwca. Następnie hokeiści dostaną miesiąc wolnego i ponownie spotkają się 15 lipca.

– Zawodnicy bardzo dobrze wiedzą, że będziemy ciężko trenować. Przed nami bardzo dużo pracy do wykonania. W lipcu chcemy więcej czasu poświęcić na taktykę i fizyczne przygotowanie do Ligi Mistrzów. Tak naprawdę najtrudniejsze dla zawodników będą przygotowania na lodzie. Mamy bardzo dużą przerwę, miną prawie cztery miesiące od naszej ostatniej wizyty na tafli i na pewno będzie ciężko na początku, ale to ich zawód– mówi Andrei Gusow, trener GKS Tychy.

Z drużyną na razie nie trenuje Jarosław Rzeszutko, który przeszedł zabieg operacyjny biodra i aktualnie przechodzi okres rekonwalescencji. Na początku sierpnia do zespołu mają dołączyć John Murray, Michael Cichy i Alex Szczechura. Generalnym sprawdzianem dla Mistrzów Polski przed występami w CHL będzie turniej w Zwoleniu, który odbędzie się 16 – 18 sierpnia.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo i galerii zdjęć z przygotowań Mistrzów Polski do sezonu 2018/19.Źródło : http://gkstychy.info/hokej/